Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telekom ADSL ping ka inostranstvu

[es] :: ISP :: ADSL :: Telekom ADSL ping ka inostranstvu

[ Pregleda: 3193 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

choda996
Beograd

Član broj: 328632
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Telekom ADSL ping ka inostranstvu31.03.2015. u 12:22 - pre 109 meseci
Pozdrav drugari , nadam se da mi mozete pomoci :)

E ovako ,korisnik sam Telekom ADSL-a i od pre par dana (od kad sam reinstalirao windows ili je mozda samo slucajnost ne znam) ping u CS:GO mi se povecao , dok je mom drugaru na SBB-u ostao isti.Uradio sam malo istrazivanje i saznao da se serveri obicno hostuju u Becu , i nakon merenja pinga sam video da je ping ka Becu neverovatnih 90 ms , dok je ka naprimer Nemackoj koja je dalja 30.Takodje ping u Srbiji je dobar i ne prelazi 9 ms.Ping ka google.com je 4-5 ms.Zvao sam podrsku i rekli su da oni tu ne mogu nista da ucine , jer mi je modem dobro konfigurisan.Potpuni sam laik za sve ovo tako da ne znam kako internet veza uopste funkcionise , i da li problem zapravo moze biti u mom kompu jer mi se cini da se ping povecao od kad sam reinstalirao windows , mada mozda samo tripujem , i takodje sam citao da na ping moze da utice DNS sta kod to bilo , i da se preporucuje menjanje na googlov , ali se plasim da to uradim da ne pojebem nesto .Znaci da li se ovaj problem moze nekako resiti tj da li je problem do mene , ili telekoma , ili mozda nekog treceg.Hvala :)



 
Odgovor na temu

choda996
Beograd

Član broj: 328632
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Telekom ADSL ping ka inostranstvu19.04.2015. u 14:31 - pre 108 meseci
Da dodam jos i ovo , krenuli su i lag spikovi u CS GO - u , znaci sad nije problem sto se ping povecao na 50 , vec i to sto skoci na 2 sekunde na 200 sto smeta itekako.Takodje isto se desi kad otvorim nesto u browseru dok igram CS , kao da ta stranica povuce ceo downlaod ili upload speed i igrca ostane bez njega , glup sam za ovo ne znam bolje da vam opisem :D
Mozda i ovo moze pomoci u resavanju problema http://n1.netalyzr.icsi.berkel...024-df06240f-feee-41d3-854a/rd
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Telekom ADSL ping ka inostranstvu

[ Pregleda: 3193 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.