Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

!!!Potreban Hitno Program > Spy Hunter !!!

[es] :: Zaštita :: !!!Potreban Hitno Program > Spy Hunter !!!
(Zaključana tema (lock), by valjan)

[ Pregleda: 2508 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Screaming Eagle
Ljubisa Arsenovic
nemam
nemam
Zemun-Beograd , Srbija

Član broj: 326337
Poruke: 42

Sajt: www.iptorrents.com


+5 Profil

icon !!!Potreban Hitno Program > Spy Hunter !!!23.03.2015. u 13:30 - pre 109 meseci
Treba mi je Malware program koji se zove Spy Hunter Verzija 4. Za njega Mi treba, ovako: [ Serski broj, username i password,] ili kao sto sam program trazi,
Imejl(e-mail) i pasword. Taj program mi zaista prerko potreban Jer imam mnogo malwar-a u Komijuteru I zelim to da sredim. Zato naj iskrenije -najlepse sve vas ovde na ovom vasem
veoma cenjenom forumu zaista od svef srca najjlepse zamoljavam da mi pomognte. Treba mi direktan Download Link i kao sto sam vec reko za taj isti SPY HUNTER , potrebnei su mi [ Serski broj, username i password,]
iliImejl(e-mail) i pasword.

I isto tako naj ozbiljnije i veoma prijateljski, ljutski bih vas zamolio, da mi date neko Objasnje kako se ovaj program koristi? Kako se sa njim rukovodi - rukuje ili upravlja kako da se izrazim:)
Ako je bilo ko vas dobre volje i da ima malo vrena da mi u vezi SPY HUNTERA Vezija 4 , dami pognte U vezi njega, jer zaista imam velike probleme pocev od >>> Mozille Firefox-a pa Google Chrome-a


Ja bih veoma zelo ovu malu stavr ( pomoc oko ovog programa) od nekog strucnog lica , koji ili kje se razume dosta dobro u programe i u te serijal key i u registricaije za programe poput ovog sto je meni zaista preko potreban.
Neko od vas koji da kazem da se ceo zivot stucno bavi sa programima i radni sa njima.
Ja se Jako jako slabo razumem u te programe i u interntet, pa ovim putem >>>PREKLINJEM SVEEEEEE VAS <<< koji Znate , razuzemte se i poznajte takve programe, da mi prijateljski , drugraski pomognte i usput objasnite sta i kako treba
da se uradi gde sta da se ukuca gde tacno da se namesti-nashteluje da bih naravno program lepo radio kako treba.

VEOMA SAM SVIMA ISKRENO OD SVEG SRCA ZAISTA ZAHVALAN UNAPRED >>> BESKRAJNO VAM KAZEM >>> ZAAAAAUUUUVEEEEEK !!!!! H V A L A !!!!!
 
0

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: !!!Potreban Hitno Program > Spy Hunter !!!23.03.2015. u 13:43 - pre 109 meseci
Program, nazalost, nije besplatan i niko ti ne moze pomoci u vezi njega.

Imas free alternative, recimo, http://www.lavasoft.com/products/ad_aware_free.php
(c) 1982 sinclair research ltd
 
0

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Moderator
Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.static.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: !!!Potreban Hitno Program > Spy Hunter !!!23.03.2015. u 13:59 - pre 109 meseci
Te podatke možeš dobiti od autora samog programa, potraži kontakt detalje na njihovom sajtu http://www.spywarehunter4.com/ , pa ako ti je stvarno toliko preko potreban oduži im se odgovarajućom novčanom nadoknadom u skladu sa njihovom polisom. Bilo koji drugačiji odgovor bi kršio pravilnik ovog foruma, naročito član 14, pa te molim da se upoznaš i sa pravilnikom pre nego što postaviš neko slično pitanje na ES forumu.
 
0

[es] :: Zaštita :: !!!Potreban Hitno Program > Spy Hunter !!!
(Zaključana tema (lock), by valjan)

[ Pregleda: 2508 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.