Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?

elitemadzone.org :: MadZone :: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?

Strane: 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 28769 | Odgovora: 119 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

wujaymarkoff
Starac Vujadin
CEO, Pimp Inc. - Belgrade Shtajga
Belgrade, Serbia

Član broj: 228941
Poruke: 50
*.dynamic.sbb.rs.



+49 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?09.01.2015. u 21:38 - pre 113 meseci
Citat:
2012:
Citat:
wujaymarkoff: To su osobe kojima je neophodna pomoć stučnog lica. .


Koristis li ti pomoc strucnog lica? Cisto da nam preneses svoja iskustva, pomaze li ti to?


Ne koristim srećom, ali nije sramota i ne treba se stideti odlaska kod stručnog lica ako već problem kao u tvom slučaju postoji.
Ništa te ne sprečava da se raspitaš, evo ja sam bio dobar i želim prijateljski da ti pomognem pa ti dostavljam par linkova gde
možeš naći dalje informacije.

http://www.lazalazarevic.rs/
http://www.sbpb.kovin.info/
"Ne moze danas svaka gologuzija da snima filmove" (Radomir Belacevic)
 
Odgovor na temu

Branko.R

Član broj: 323334
Poruke: 315
178.216.72.*



+589 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?09.01.2015. u 21:41 - pre 113 meseci
Svi putevi vode u Kovin samo treba skrenuti!
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?09.01.2015. u 21:46 - pre 113 meseci
Citat:
wujaymarkoff: Ne koristim srećom, ali nije sramota i ne treba se stideti odlaska kod stručnog lica ako već problem kao u tvom slučaju postoji.
Ništa te ne sprečava da se raspitaš, evo ja sam bio dobar i želim prijateljski da ti pomognem pa ti dostavljam par linkova gde
možeš naći dalje informacije.

http://www.lazalazarevic.rs/
http://www.sbpb.kovin.info/


Ovo mi lici na demagogiju. Znas gde trebas ici, kazes da nije sramota, a ovamo "srecom" izbegavas odlazak.
Nema logike u tome sto pises. Izbegavas pomoc strucnog lica, sedis takav , znas gde trebas otici, a ovamo druge upucujes.
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3938



+9458 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?09.01.2015. u 21:53 - pre 113 meseci


Slika malog trola sa tri godine. Za sliku odraslog trola zamolite 2012 da dostavi svoj autoportret.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

wujaymarkoff
Starac Vujadin
CEO, Pimp Inc. - Belgrade Shtajga
Belgrade, Serbia

Član broj: 228941
Poruke: 50
*.dynamic.sbb.rs.



+49 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?09.01.2015. u 22:03 - pre 113 meseci
Citat:


Ovo mi lici na demagogiju. Znas gde trebas ici, kazes da nije sramota, a ovamo "srecom" izbegavas odlazak.
Nema logike u tome sto pises. Izbegavas pomoc strucnog lica, sedis takav , znas gde trebas otici, a ovamo druge upucujes.


Ljudi hoće prijateljski da ti pomognu, nije sramota pomoći čoveku klonulog duha pa i isto takvog odvesti tamo gde mu stručno osoblje može pružiti adekvatnu negu.
Naravno, ti kao trol - pošto imaš manjka empatije i altruizma u sebi, tebi je ovo nejasno i nepojmljivo ali mislim da će terapija da ti pomogne.

"Ne moze danas svaka gologuzija da snima filmove" (Radomir Belacevic)
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?09.01.2015. u 22:08 - pre 113 meseci
Citat:
branko tod:

Slika malog trola sa tri godine. Za sliku odraslog trola zamolite 2012 da dostavi svoj autoportret.


Jeli Mile, da li si ono tvoji panciri sto su nosili oni francuski policajci sto izginuse?
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3938



+9458 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?09.01.2015. u 22:11 - pre 113 meseci
ביצי מדידה קמצן

Ipak si jeziva trolčina. To su nečiji roditelji.
Stvarno sa tobom ne treba kontaktirati dok
ne posetiš odgovarajuće ustanove.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?09.01.2015. u 22:11 - pre 113 meseci
Citat:
wujaymarkoff:
Citat:


Ovo mi lici na demagogiju. Znas gde trebas ici, kazes da nije sramota, a ovamo "srecom" izbegavas odlazak.
Nema logike u tome sto pises. Izbegavas pomoc strucnog lica, sedis takav , znas gde trebas otici, a ovamo druge upucujes.


Ljudi hoće prijateljski da ti pomognu, nije sramota pomoći čoveku klonulog duha pa i isto takvog odvesti tamo gde mu stručno osoblje može pružiti adekvatnu negu.
Naravno, ti kao trol - pošto imaš manjka empatije i altruizma u sebi, tebi je ovo nejasno i nepojmljivo ali mislim da će terapija da ti pomogne.


Kako ces ti nekome da pomazes, kad sam sebi ne pomazes? To je cista demagogija. Nezelis sebi pomoci, a pomagaces drugima, ajde batali tu pricu.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?09.01.2015. u 22:13 - pre 113 meseci
Citat:
branko tod:
ביצי מדידה קמצן
5.11

Mile, 5.11 nema pancire, ali ima svu drugu opremu sto ti i tvoj kolega Mile Dragic ne mozete da proizvedete jos za 300 godina.
 
Odgovor na temu

wujaymarkoff
Starac Vujadin
CEO, Pimp Inc. - Belgrade Shtajga
Belgrade, Serbia

Član broj: 228941
Poruke: 50
*.dynamic.sbb.rs.



+49 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?09.01.2015. u 22:18 - pre 113 meseci
Citat:
Kako ces ti nekome da pomazes, kad sam sebi ne pomazes? To je cista demagogija. Nezelis sebi pomoci, a pomagaces drugima, ajde batali tu pricu.


Pa ne moram ja, može neko i drugi da te tamo odveze, ima dobrih ljudi.
Vidiš koliko se ljudi na temi interesuje za tebe i tvoj problem.

"Ne moze danas svaka gologuzija da snima filmove" (Radomir Belacevic)
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?09.01.2015. u 22:21 - pre 113 meseci
Citat:
Jeli Mile, da li si ono tvoji panciri sto su nosili oni francuski policajci sto izginuse?

Pucas po svim savovima.Jos malo..
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3938



+9458 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?09.01.2015. u 22:26 - pre 113 meseci
Evo definicije sa Wikipedie: In Internet slang, a troll (/ˈtroʊl/, /ˈtrɒl/) is a person who sows discord on the Internet by starting arguments or upsetting people, by posting inflammatory, extraneous, or off-topic messages in an online community (such as a newsgroup, forum, chat room, or blog) with the deliberate intent of provoking readers into an emotional response or of otherwise disrupting normal on-topic discussion.=קמצן ביצי מדידה שונא סרבים
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

Branko.R

Član broj: 323334
Poruke: 315
178.216.72.*



+589 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?09.01.2015. u 22:34 - pre 113 meseci
Ne, nije on trol, on je jupiterijanac:

 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?09.01.2015. u 23:01 - pre 113 meseci
Ja volim da pročitam postove trolova, ali koji su trolovi sa ukusom.

Čak mi se sviđa i ova "himna" :P

 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3938



+9458 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?09.01.2015. u 23:19 - pre 113 meseci


Trol , sakriven u pećinama interneta , čeka svoje žrtve.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?09.01.2015. u 23:30 - pre 113 meseci
Trol moze da bude zanimljiva osoba, sa ingenioznim sistemom za trovanje teme, medjutim, cesto postoje i neki skromnije pameti, koji bi voleli da su trolovi, ali se ne uklapaju u profil trola.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?09.01.2015. u 23:38 - pre 113 meseci
Citat:
bin.sus:
Po mom mišljenju DaliborP, Tajler i ja smo takođe trolovi, ako posmatramo samo ljude koji su se javili u ovoj temi. Za sebe ne mogu da budem potpuno siguran. Nekad mi se čini da jesam, a nekad da nisam. 2012 je definitivno trol. Greota bi bilo ne pomenuti Ivana Dimkovića, Hotčimnija, Homera Simpsona... Od legendarnih trolova trebalo bi pomenuti Leslija Eldridža i Mrleta. Izvinjavam se ako sam zaboravio nekoga.

Pa, zaboravio si najveceg od svih - velikog vodju, Nebojsu Milanovica. U kojoj se taj temi pojavi, tu normalne diskusije vise nema.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?09.01.2015. u 23:50 - pre 113 meseci
Citat:
Shadowed: Pa, zaboravio si najveceg od svih - velikog vodju, Nebojsu Milanovica. U kojoj se taj temi pojavi, tu normalne diskusije vise nema.


Zaboravio je i "Ruski duet" Branko & Branko
 
Odgovor na temu

bin.sus

Član broj: 326911
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+45 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?09.01.2015. u 23:53 - pre 113 meseci
Nekada davno kada svijet još bijaše mlad, trolovi osnovaše Trolltech i bi Qt. I trolovi rekoše neka ljudi prave multiplatformske programe na drevnome jeziku C++ i ljudi poslušaše i bi dobro. No, trolovi postadoše odveć željni srebra, te Trolltech predadoše Nokiji. Od Nokije nasta Qt Software. Od Qt Software posta Digia i Digia reče, nek se više o trolovima ne pripoveda i zaista vam kažem ko trolove bude spomenuo cijeli vijek svoj proveo regularne izraze u tastaturu bjesedeći. U taj čas svi trolovi vaskoliki se po Internetu razmiliješe i u rupe forumske sakriše.

Citat:
Pa, zaboravio si najveceg od svih - velikog vodju, Nebojsu Milanovica. U kojoj se taj temi pojavi, tu normalne diskusije vise nema.


Vaistinu.
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?10.01.2015. u 08:18 - pre 113 meseci
trol ne mora nuzno da bude bezobrazan u smislu da namerno rusi diskusiju, dovoljno je to sto trol ne moze da napise - Da, u pravu ste, pogresio sam... to je njegov najveci problem, i kad zna da nije u pravu, njegovi unutrasnji mehanizmi mu ne dozvoljavaju takvo priznanje koje, sa druge strane, krasi prave intelektualce...
takodje, trol ne moze da prizna sebi da je nepozeljan u nekom drustvu i da ode, jer se to opet svodi na ovo prvo, priznanje, i zato forumi imaju velikih problema sa njima...
ovakvo ponasanje ima duboke korene u stvaranju osecaja inferiornosti od strane osoba iz 'real life', i zato su forumi poslednje mesto gde bi trebalo pokusavati sa njihovim lecenjem...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?

Strane: 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 28769 | Odgovora: 119 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.