Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Menadzerski posao u Kaliforniji i na Floridi

[es] :: Vodič za emigraciju :: Menadzerski posao u Kaliforniji i na Floridi

[ Pregleda: 2214 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

boki_zlatibor
Delta

Član broj: 326939
Poruke: 3



Profil

icon Menadzerski posao u Kaliforniji i na Floridi28.12.2014. u 23:50 - pre 113 meseci
Zanimaju me konkretna iskustva ljudi i misljenja sto znaci da jos uvek nista nisam "Guglao".Ovo je moj plan i za ovu novu godinu.Nazalost takva je situacija u Srbiji.Kao prvo koliko je tesko dobiti posao makar junior menadzera bilo gde na obali Kalifornje i Floride.Drugo me zanimaju troskovi zivota u ovim zemljama i to najvise oni najveci troskovi(1/1 stan,hrana).Verujem da zavisi od grada do grada,saobracajne povezanosti i sl.Svakako ne ocekujem da zivim u centru i elitnim cetvrtima.Zelim ono sto ocekuju svi oni koji odlaze - kvalitetan zivot.E sad nesto o meni.Imam 28god.Dve godine sam radio kao menadzer prodaje,a u poslednje 2 godine radim kao projekt menadzer.Naravno da engleski znam dobro.Sta mislite kakve su mi sanse da odem tamo? Drugo pitanje:"Za koju cenu,za koju platu biste vi napustili sve u Srbiji i otisli?" Da se razumemo.Planiram da radim 5-10god. maksimalno i da se vratim.Zeleo bih da cujem vase stavove i iskustva?Hvala svima unapred.Pozzz
 
Odgovor na temu

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
94.228.236.*



+784 Profil

icon Re: Menadzerski posao u Kaliforniji i na Floridi29.12.2014. u 00:39 - pre 113 meseci
A na koju foru mislis da odes? Dobio si green card na lutriji?
 
Odgovor na temu

boki_zlatibor
Delta

Član broj: 326939
Poruke: 3



Profil

icon Re: Menadzerski posao u Kaliforniji i na Floridi29.12.2014. u 01:07 - pre 113 meseci
Ne bih ja bio te srece.
Imam usa pasos.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Menadzerski posao u Kaliforniji i na Floridi

[ Pregleda: 2214 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.