Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Popunjavanje baza,anketiranje,vodjenje Fb-a OD KUCE

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Popunjavanje baza,anketiranje,vodjenje Fb-a OD KUCE
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 2201 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

InterMilanSerbia

Član broj: 319182
Poruke: 23
*.dynamic.vipmobile.rs.



+2 Profil

icon Popunjavanje baza,anketiranje,vodjenje Fb-a OD KUCE24.12.2014. u 10:15 - pre 113 meseci
Zanimaju me gde se mogu naci oglasi za ovakve poslove(popunjavanje baza podataka,online anketiranje,vodjenje Fb i Twitter profila) tj. da li u Srbiji postoje marketing agencije koje daju ovakve poslove(znam da u Svajcarskoj npr. postoje).Kada sam na srpskom Guglu pretrazivao za kljucne reci "posao od kuce" rad od kuce i slicno 90% sam nailazio na neke "debilne" i predloge koji su vodili ka blogspot stranicama i koji su se odnosili na navlacenje za klikanje na reklame.Znam da se u inostranstvu za klikanje stvarno moze i zaraditi ali to je mizerno.
Tu su i oglasi za chat animatore sto takodje mislim da je bzv.Jedini donekle pristojan i legitiman posao od kuce koji sam nasao je u vezi iznanjmljivanja nekretnina i agencije Expert nekretnine iz Bg-a.Kod ove agencije mi je na prvi pogled cudno to sto su stavili trajanje konkursa ja mislim 2 meseca,sto se prijavilo preko 500 ljudi samo na jednom sajtu gde ima statistika prijavljenijh i sto mi zarade izgledaju i vise nego nerealne.Ima li neko isklustva sa ovom i slicnim agencijama? Znam da su kompetencije osobe uslov za dobijanje posla,ali ne bih sad o tome jer nema nigde ni oglasa za ovakve poslove.
Valjda ima neko ko radi od kuce,a ko nije programer(ja od programiranja znam po malo c++,php i po dosta html,ali mislim da je to nedovoljno jer je to samo skolsko znanje tako da se ne usudjujem prijavljivati za ovakve poslove).
Hvala svima unapred.
Pozzz
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Popunjavanje baza,anketiranje,vodjenje Fb-a OD KUCE
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 2201 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.