Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potreban Android Developer, Amsterdam

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potreban Android Developer, Amsterdam
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1229 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

workiniteu
Amsterdam, Holandija

Član broj: 326826
Poruke: 8
*.speed.planet.nl.



Profil

icon Potreban Android Developer, Amsterdam21.12.2014. u 13:50 - pre 113 meseci
Da li ste pasionirani Android Diveloper koga poslednjih godina odlikuje puno programerskih vestina? Da li zelite da upotrebite to znanje za stvaranje potpuno nativne Android aplikacije za hiljade korisnika? Ili ste oduvek zeleli da se igrate sa najnovijim funkcijama poput iBeacons-a? U tom slucaju ste bas vi osoba koju trazimo!
Nas development tim je u potrazi za novim talentima. Zajedno cemo kreirati sjajne nove funkcionalnosti i obezbediti izvanredno korisnicko iskustvo za sve nase korisnike.

Ko smo mi?
Mi smo tim profesionalaca koji zivi i radi u Amsterdamu, a poceli smo bas kao i vi. Nasim znanjem i iskustvom, zelimo da vam pomognemo da upotrebite svoje obrazovanje i sposobnosti i otvorite vrata za jedan novi svet mogucnosti i izazova.

Vas Izazov
Da bi odrzali nas tim azurnim, pocecemo sa “stand-up-om” Ovo ne samo da poboljsava komunikaciju, vec takodje pojednostavljuje vas posao i planiranje. U toku dana radicete sa timom i sa CTO-om da biste sagledali moguce funcionalnosti u aplikaciji. Naravno, dobicete dosta slobode da pronadjete vase mesto u kompaniji. Budite slobodni da iznesete vas stav o aplikaciji, njenim funkcionalnostima ili mogucim poboljsanjima i u kom pravcu bi trebalo da se krecemo. Vase misljenje je veoma dobrodoslo.

Ko ste vi?
Obrazovan/na (najmanje Becelor diploma) pozeljno IT / Divelopment;
2+ godine iskustva sa Java i Android SDK;
Dobro poznavanje OO, standarda i arhitekture kodiranja
Poznavanje “source control” alata, posebno Git, Github;
Iskustvo sa bazama podataka poput Mysql, Postgresql;
Tecno govorite Engleski jezik
Zelite da zivite u Amsterdamu ili okolini
I naravno, volite tehnologiju i inovaciju.

Pored svih stvari nabrojanih ovde, zaista zelimo da naglasimo vasu slobodu i odgovornosti. Mi verujemo da je vase znanje dovoljno da radite u nasem timu bez potrebe da neko probija put za vas. Zelite da se nesto uradi na vas nacin? Jednostavno to potkrepite cinjenicama i radite na nacin koji volite i mislite da je najbolji!

Sta mi nudimo?
Mlad, kreativni, inovativni i internacionalni tim;
Sredinu u kojoj mozete unaprediti vase vestine brze nego bilo gde drugde;
Zdrave obroke & hladno pivo u frizideru;
Mi verujemo da je kvalitet proizvoda dobar onoliko koliko su i nasi ljudi, iz tog razloga znacajno ulazemo u poboljsanje vestina i tehnickog znanja nasih kolega;
Apple MacBook Pro;
Fantastican i inspirativan prostor iznad jednog od najpoznatijih Amsterdamskih kanala;
Mnogo stvari za nauciti od nasih vrhunskih developera;
Puno slobode i prostora da radite stvari na vas nacin;
Velika raznovrsnost posla;
“Tech” konferencije ili nove knjige su sfera vaseg interesovanja - samo pitajte i mi cemo se pobrinuti za to;
Sjajni zajednicki dogadjaji (npr. Oktobarfest, Noc vestica, letnji rostilji) i svaki dan besplatna kafa, pice,voce i slatkisi;
Mogucnost da pohadjate besplatne casove Holandskog jezika za internacionalne radnike.

Spremni za novi izazov?
Rasirite vasa krila i prijavite se sada! Posaljite vase propratno pismo i biografiju na [email protected] i iznenadite nas! Rok za apliciranje 25.01.2015.

[Ovu poruku je menjao workiniteu dana 22.12.2014. u 13:10 GMT+1]
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potreban Android Developer, Amsterdam
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1229 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.