Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uključite Tor pa napišite komentar

elitemadzone.org :: MadZone :: Uključite Tor pa napišite komentar

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 14462 | Odgovora: 64 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Trick Fix
Behind a soldering iron

Član broj: 314532
Poruke: 1251
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1909 Profil

icon Re: Uključite Tor pa napišite komentar09.12.2014. u 08:20 - pre 114 meseci
Citat:
Miroslav Jeftić: Čekaj, polako,.... kada si ih sve tačno legitimisao?


Ovo je bilo "duboko"
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Uključite Tor pa napišite komentar09.12.2014. u 08:41 - pre 114 meseci
Da sam nedobronameran, još bih svašta mogao da pomislim. Ali da sačekamo i čujemo ko su ti perači, skidači, skupljači, vozači i ostali i zašto se pominju na ovoj temi.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.dynamic.sbb.rs.



+2283 Profil

icon Re: Uključite Tor pa napišite komentar09.12.2014. u 20:08 - pre 114 meseci
Citat:
Miroslav Jeftić: Čekaj, polako, prvo da ti kažeš kako si prepoznao perače prozora, vozače neregistrovanih vozila, a i ne bi bilo loše da kažeš nešto o skidačima poklopaca, pošto očigledno i o tom imaš saznanja, kada si ih sve tačno legitimisao? :)

Perace prozora prepoznajes vrlo lako po tome sto pridju automobilu dok stoji po semaforu, pocnu nesto da brljaju po vetrobranu i traze novac.
Vozace neregistrovanih vozila po tome sto sede za volanom vozila koje ne bi moglo da prodje tehnicki pregled ni u jednoj drzavi na svetu, a pri tom obicno i nema registarske tablice. Skidaci poklopaca su vec veci problem, oni se trude da ostanu neprimeceni i iskren da budem nikad nisam video ni jednog na delu, vec zakljucujem po zakonima fizike da se materija ne moze sama dezintegrisati preko noci, a zivotinje ne jedu metal, tako da je za sada najlogicnija teorija da postoje ljudi koji ih tajno odnose i sakupljaju. Ljude koji spaljuju kablove i stvaraju nesnosan smrad sam vec vidjao vise puta, ali to me nisi pitao, pa ne znam sto to i pominjem. Ne znam kako ne kapiras da nacionalna pripadnost nije u uzrocno posledicnoj vezi apsolutno ni sa cim. Ali nazalost i ti kao i mnogi drugi ljudi na ovoj planeti imate ruzne predrasude da je nacionalnost u uzrocno posledicnoj vezi sa pojedinim nezeljenim drustveno neprihvatljivim pojavama.
Tako i u Srbiji kao i svuda postoje drustveno neprihvatljive pojave koje je sasvim u redu da budu drustveno neprihvatljive - naprimer kradja, nehigijena, prosjacenje, izazivanje opasnosti u saobracaju, zagadjivanje okoline i slicno. Pravo je i duznost svakog savesnog gradjanina da se protiv takvih pojava bori. Medjutim, ono sto je nedopustivo je da se da rec "rom" koristi kao sinonim za onoga ko krade, ne kupa se, prosi, vozi neregistrovan poluraspadnut automobil, zagadjuje okolinu i slicno. Treba edukovati te koje protestuju, bilo preventivno putem sredstava javnog informisanja, bilo korektivno putem ostrih sankcija, da nemaju pravo da rec rom koriste u tom kontekstu, a da naravno imaju puno pravo da se bore protiv negativnih postupaka u svojoj drustvenoj sredini. U tom je smisao pominjanja "perača, skidača, skupljača, vozača" Miroslave - da se edukuje needukovani narod da nije u redu da se rec "rom" koristi kao sinonim za osobu koja obavlja te aktivnosti. Ako jos nesto nije jasno slobodno pitaj, ali pre toga mislim da bi bilo fer da se i ti izjasnis o gore pomenutih 8 stavova. Zahvaljujem unapred.
 
Odgovor na temu

Trick Fix
Behind a soldering iron

Član broj: 314532
Poruke: 1251
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1909 Profil

icon Re: Uključite Tor pa napišite komentar10.12.2014. u 06:28 - pre 114 meseci
Uuuhh, Darko, ...sunce Ti žarko,

ja sam post mogao da pričitam samo dovde:
(mokre ruke,mokre noge)
Citat:
Darko Nedeljković:zakljucujem po zakonima fizike da se materija ne moze sama dezintegrisati preko noci,


moram malo da prilegnem,

,puno je pameti na malo "kvadrata"
i dobro si rek'o

 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.opera-mini.net.



+2283 Profil

icon Re: Uključite Tor pa napišite komentar10.12.2014. u 20:16 - pre 114 meseci
jbg, sta cu, na glupo pitanje se ne moze dati pametan odgovor.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Uključite Tor pa napišite komentar

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 14462 | Odgovora: 64 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.