Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Moralni deformitet omladine

elitemadzone.org :: MadZone :: Moralni deformitet omladine

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6695 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Moralni deformitet omladine03.12.2014. u 09:22 - pre 115 meseci
Citat:
Deca ubila starce!

14 jan 2011

JAGODINA - Otkrio istinu posle hapšenja!
D. D. (18), S. I. (18) i D. B. (18) uhapšeni su zbog sumnje da su 2008. godine opljačkali i ubili bračni par Mariju (81) i Stanišu (82) Radulović iz sela Isakovo kod Ćuprije. U ubistvu je učestvovao i njihov drug D. Đ. (15), koji je u vreme zločina imao 13 godina!
- On nije uhapšen jer kao mlađi maloletnik, prema našem zakonu, nije krivično odgovoran - rečeno nam je u policiji.

Ovi što su 2011 imali 18 godina u vreme izvršenja dvostrukog zločina su imali 15 godina. Da su ih nastavnici na vreme "lemali" trunuli bi u nekom popravnom domu i ne bi ubijali ljude.

Citat:
Maloletna G. M. priznala ubistvo 73-godišnjeg starca

Devojčica priznala da je ubila starca ubodima u prepone

26. 03. 2012

Inspektori Policijske uprave Kruševac lišili su slobode G. M. (16) iz Kruševca zbog postojanja osnovane sumnje da je u subotu, u ranim jutarnjim satima, sa više uboda nožem ubila penzionera Milana Ramića (73). Ona je u policiji priznala da je ubila sedamdesettrogodišnjeg starca.


Citat:
ŠOKANTNI SNIMAK: Pogledajte kako maloletna deca (11) tuku bespomoćnog starca! (VIDEO)

24/09/2014

Braća I. N. i J. N. imaju više od 300 prijava zbog razbojništva i krađa, a jednog starca su nedavno u Deligradskoj ulici pretukli i opljačkali, posle čega je nesrećni čovek preminuo. Ni policija ni sud ne mogu im ništa jer su u pitanju mlađi maloletnici


Citat:
Deca napala Rašu Popova jer im nije dao dovoljno novca

18. 11. 2014

Braća I. N. (10) i J. N. (11), imaju više od 300 prijava zbog razbojništva i krađa, a jedan starac je umro ranije ove godine nakon što su ga pretukli.

Popovu su deca prišla da mu traže novac, i nakon što nisu bili zadovoljni sa novcem koji im je dao, oni su ga napali

 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16695
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+7178 Profil

icon Re: Moralni deformitet omladine03.12.2014. u 09:31 - pre 115 meseci
Citat:
Flo33:
Mislim da mašiš poentu teksta.

Nisu bitni "tatini i mamini sinovi", nego prosek, i ± proseka koji oguli kolena da liči na "the sinove"

Retko sam u BG, ali čini mi se da velika većina na ulici ima takav stav, "znaš ti ko sam ja?". Takve komentare čujem i od drugih stranaca.

I kada se nakupi kritična masa "znaš ti ko sam ja" likova, dolazi do nažalost toliko crne hronike da više nije taksativna, nego cela naslovna strana novina..


Ja nisam cuo takav komentar ni od koga ko je bio skoro u Srbiji. Bio sam i ja par puta, i nista mi ne izgleda ni gore ni bolje nego ranije - a odavno sam se odvikao od slusanja zeldi "manira".

Mislim o cemu mi pricamo?

Maloletnicka delikvencija sa protekcijom roditelja?

Pa takvih pavijana je uvek bilo, ako nemas srece imas ih par komada u odeljenju. Problem jesu, i bilo bi super da mogu momentalno da se udalje iz skole da ne smetaju drugima ali takvi idioti nisu nikakav primer, ogromna vecina dece su sasvim normalna i na mestu i ne pada im na pamet da voze auto sa 14 godina, biju druge i traze da im se poklanja da prodju skolu ili brise krivicni dosije.

Citat:

Po tebi Ivane nije zapuštanje roditeljstva da ti deca od 12-15-17 godina u sred radne nedelje bleje nocu po splavovima, dobijaju kazne, prekrsajne prijave, i slično?


To je daleko od zapustanja roditeljstva, to je posledica zapustanja nekoliko godina kasnije.

Dobijanje kazni je vec debelo u delikvenciji, roditelji su tu odavno zeznuli projekat.

Ali ogromna vecina dece blage veze sa tim nema.

A pavijana koji se sa 14 prave da imaju 35 je bilo uvek, novine nalaze neku pricu da pricaju.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Moralni deformitet omladine03.12.2014. u 09:32 - pre 115 meseci
Citat:
"In ancient Greece, the first symptoms of disorder were a general loss of respect for tradition and the degradation of the young. Among the early symptoms was the decline of art and entertainment. The philosophers and pundits distorted the medium of communication. Rhetoric became combative and intolerant; intellectuals began to deride and attack all the traditional institutions of Hellenic society."


Zvuči poznato?
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.adsl-a-7.sezampro.rs.



+638 Profil

icon Re: Moralni deformitet omladine03.12.2014. u 21:22 - pre 115 meseci
Citat:
Pa takvih pavijana je uvek bilo, ako nemas srece imas ih par komada u odeljenju. Problem jesu, i bilo bi super da mogu momentalno da se udalje iz skole da ne smetaju drugima ali takvi idioti nisu nikakav primer, ogromna vecina dece su sasvim normalna i na mestu i ne pada im na pamet da voze auto sa 14 godina, biju druge i traze da im se poklanja da prodju skolu ili brise krivicni dosije.


Sada je situacija suprotna. I dalje imas par tatinih i maminih, ali i 80% (ako ne i vise) koji pokusavaju to da budu na razne nacine - sto je najveci problem. Kao sto i kaze covek u tekstu, vidi se da poznaje stvar, cilj im je da u kafani stoje pored nekog ko je "neko i nesto" (u njihovim glavama).
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Moralni deformitet omladine

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6695 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.