Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

tražim mentora za učenje o informatici

[es] :: Vodič za učenje :: tražim mentora za učenje o informatici

[ Pregleda: 1666 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

golobradi

Član broj: 22810
Poruke: 4
*.net4u.hr



Profil

icon tražim mentora za učenje o informatici25.03.2004. u 15:23 - pre 244 meseci
Imam 48 godina i već dvije godine kompjutor. Dojadilo mi ga je koristiti samo za pisanje pisama i surfanje po internetu . Slučajno naletivši na Vaš forum tražeći pomoć da bih se rješio virusa koji su me napali i rasturili, gledajući popis tema o kojima pišu vaši članovi došao sam na ideju da zatražim pomoć da mi netko ili više vas pomogne da uđem u svijet informatike. Ne tražim od nikoga da postanem neki vrhunski znalac nego da se znam nositi sa manjim problemima i da znam ako treba pomoći i nekom drugom.
Inače diplomirao sam keniju i dovoljno dobro se služim engleskim jezikom ( mogu za sebe reči da nisam nepismen).
Ovo sam zamislio na taj način da mi kažete što bi bilo dobro naučiti, na koji način i gdje potražiti . Što se mene tiče jedino što znam to je pisati u Wordu i izaći na internet i poslati e-mail. Znam da nije mnogo ali imam volju da naučim puno više. Od onih koji bi mihtjelipomoći molio bih da mi kažu gdje da neštpo na internetu nađem ili koju knjigu da pročitam ili slično.
Htio bih mentora ili mentore koji bi mi pomogli da naučim što se god dade naučiti, da shvatim kako radi ovo čudo i da se barem malo informatički opismenim.
Htio bi naučiti i programirati u nekom od programski jezika . Unaprijed se zahvaljujem svima koji će pokazati volju da mi pomognu u mojoj želji da nešto naučim.
I na kraju ako ovom tekstu nije mjesto ovdje, molim vas da go obrišete i oprostite na korištenju prostora bez veze
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: tražim mentora za učenje o informatici

[ Pregleda: 1666 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.