Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ekstrahovanje zvuka(audio) iz MP4 video fajla(mpeg2 long GOP)

[es] :: Video produkcija :: Ekstrahovanje zvuka(audio) iz MP4 video fajla(mpeg2 long GOP)

[ Pregleda: 2868 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

akibono
beograd

Član broj: 79053
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Ekstrahovanje zvuka(audio) iz MP4 video fajla(mpeg2 long GOP)03.09.2014. u 14:06 - pre 116 meseci
Snimao sam XD kamerom sony EX1 i kada sam prebacio materijal na hard ne mogu da ekstrahujem zvuk, zapravo ne cuje se nista, i kada bacim video fajl na traku u premier lepo ga uveze i prikazuje ga u video traci, dok ga uveze i u audio traku samo tamo nema audio wave form, dakle prazan je. Inace ova kamera snima na dva kanala paralelno, a kodek koji koristi je "mpeg2 long GOP" a avuk je "Linear PCM (2ch, 16-bit, 48-kHz)". Zvuk je sigurno snimljen jer sam proverio na samoj kameri u record preview i na druga dva racunara gde sam testirao fajlove, medjutim sav softver za montazu mi se nalazi na racunaru na kome ne cita zvuk, u pitanju je XP sistem medjutim ne verujem da je do sistema, jer ne bih imao uopste sliku da je do samog sistema. Racunari na kojima sam proveravao fajlove imaju windows 7 i windows 8 sistem. Molim za pomoc, kako da ekstrahujem zvuk ili sta da ubacim od kodeka da mi se pojavi zvuk na MP4 fajlovima. Ukoliko neko ima ideju za resenje, poslacu mu sample fajla na privatni mejl da vidi o cemu se radi.
 
Odgovor na temu

milened

Član broj: 272165
Poruke: 216
*.ADSL.neobee.net.



+42 Profil

icon Re: Ekstrahovanje zvuka(audio) iz MP4 video fajla(mpeg2 long GOP)18.09.2014. u 09:37 - pre 115 meseci
Ako nista ne pomaze probaj da iskonvertujes video fajl u audio pomocu Format factory ili video u neki drugi video format.

Ponekad pomaze a Format factory konvertuje sve formate u sve formate i besplatan je.
 
Odgovor na temu

[es] :: Video produkcija :: Ekstrahovanje zvuka(audio) iz MP4 video fajla(mpeg2 long GOP)

[ Pregleda: 2868 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.