Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Automatsko rekonektovanje internet radija pri pristupu na novu WiFi mrezu?

[es] :: Smartphone :: Android :: Automatsko rekonektovanje internet radija pri pristupu na novu WiFi mrezu?

[ Pregleda: 1641 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BulmaSoft
Branislav Gavric

Član broj: 323636
Poruke: 22
*.teol.net.



+2 Profil

icon Automatsko rekonektovanje internet radija pri pristupu na novu WiFi mrezu?26.08.2014. u 00:37 - pre 116 meseci
Pozdrav svima :)
Cesto slusam Internet Radio na Android mobilnom telefonu.
Telefon se moze podesiti da se sam konektuje na prvu nadjenu otkljucanu WiFi mrezu.
I tada pustim streaming (internet radio).
I on radi dok ne napustim tu WiFi mrezu.
Kad naidjem na drugu otvorenu WiFi mrezu, telefon je taj koji se sam re-konektuje na novi WiFi, ali moram uvek rucno u plejeru da ponovo pustim "Play" da bi reprodukcija streaminga ponovo krenula :P
Do sada sam probao telefonov interni plejer, Total Commanderov Lister (na telefonu, nakon instalacije Total Commandera za Android, i lister je sposoban da reprodukuje internet stream, ali ni on ne radi automatsku rekonekciju) kao i sam Winamp - na Androidu - i ni u njemu ne mogu da nadjem opciju da automatski radi rekonekciju pri ponovnom uspostavljanju nove WiFi mreze...
Da li neko zna ima neki plejer sa tom opcijom? :)

Stotka je na zalost vec davno prestala da postoji :( Bar sam ja - postao JuTjuber <3
 
Odgovor na temu

BulmaSoft
Branislav Gavric

Član broj: 323636
Poruke: 22
*.teol.net.



+2 Profil

icon Re: Automatsko rekonektovanje internet radija pri pristupu na novu WiFi mrezu?27.08.2014. u 00:24 - pre 116 meseci
Zanimljivo, mislim da sam nasao - aplikacija je:
https://play.google.com/store/...om.psa.android.media&hl=en
i podrzava rekonekciju (da internet streaming nastavi sa radom kada se ponovo uspostavi Wireless).
To je tacno ono sto sam trazio :)
Stotka je na zalost vec davno prestala da postoji :( Bar sam ja - postao JuTjuber <3
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Android :: Automatsko rekonektovanje internet radija pri pristupu na novu WiFi mrezu?

[ Pregleda: 1641 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.