Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kudos za bakarinu reakciju

[es] :: Predlozi i pitanja :: Kudos za bakarinu reakciju

[ Pregleda: 2022 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3445

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Kudos za bakarinu reakciju27.06.2014. u 13:22 - pre 118 meseci
Samo da pohvalim bakarinu reakciju na torlovanje na temi Zakon fotka. Sredio je temu nakon mog klika na trouglić (možda još nečijeg).
Ne ljutim se što je i jedan od mojih postova obrisan, trolovanje je bilo previše interesantno da se ne bih i ja umešao
Bilo bi lepo kada bi se i ostale teme tako efikasno moderisale. Moglo bi da se proveri i kakv je doprinos učesnika trolovanja i na drugim mestima i da se preduzmu neke mere (wink, wink).
 
Odgovor na temu

Branko.R

Član broj: 323334
Poruke: 315
*.adsl-a-6.sezampro.rs.



+589 Profil

icon Re: Kudos za bakarinu reakciju27.06.2014. u 13:34 - pre 118 meseci
Nadam se da će bakara temu vratiti posle dezinfekcije i deratizacije.
Na žalost dao sam i ja učešća u đubrenju jer su provokacije prevršile granice prihvatljivog. Žuti trougao sam pritisnuo više puta ali džaba. Na kraju me je dotični počeo i prozivati zbog mog očekivanja nekih postupaka od strane moderatora.
Počeo sam da stičem utisak da se dotični i okuražio kada je video da reakcije nema a šta mu sve prolazi?
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Kudos za bakarinu reakciju27.06.2014. u 13:37 - pre 118 meseci
@ djoka_l,

Slazem se sa pohvalom reakcije moderatora!
Samo mi reci sta ti znaci - kudos??
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3445

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: Kudos za bakarinu reakciju27.06.2014. u 13:39 - pre 118 meseci
http://en.wikipedia.org/wiki/Kudos

Prva linija na wiki linku, u mnogim igricama, postoje "kudos" poeni kada uradiš nešto izuzetno (na primer: http://runescape.wikia.com/wiki/Kudos )
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Kudos za bakarinu reakciju29.06.2014. u 19:08 - pre 118 meseci
Ja bih takođe iskoristio ovu temu i priliku da pohvalim rad moderatora i izvinim se što sam doprineo trolovanju dotične teme: nije bilo moje da tumačim da li je neka slika "objektivno" smešna ili je smešna samo onima koji nose frustraciju u sebi ili je žalosna ili samo meni nije smešna usled mojih frustracija ili nešto peto i bi' mi baš krivo u većoj količini kad sam video da je tema zaključana u skladu sa čim me je veoma obradovalo to kad je tema otključana - stvarno ću se potruditi da ne učinim istu grešku u budućnosti i ne guram nos gde mu nije mesto.

Uopšte uzevši, mislim da moderatori ESa rade svoj posao sasvim solidno - mnogo bolje nego moderatori na većini drugih srpskih foruma: neprimetni su u smislu da ne remete tokove diskusija bespotrebno (ili bar ne da sam ja to primetio do sada), a opet efikasno uklanjaju veće količine đubreta (vređanje, upražnjavanje jeftinog političkog marketinga, trolovanje itd).

Ima (ili je bilo) forumaša koji očekuju i u praktično svakoj drugoj poruci traže "aktivnije" ponašanje moderatora - što smatram da bi bila velika greška. Lično sam protiv toga da se uklanjaju poruke i u kojima sam direktno vređan na najprimitivniji način, a ne još da pozivam moderatore da "šire" tumače pojam trolovanja i povećaju broj obrisanih poruka i banovanih korisnika - no, neki balans, naravno, mora da postoji i čini mi se da je pravi balans već pronađen... ništa ja tu ne bi' dir'o.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

[es] :: Predlozi i pitanja :: Kudos za bakarinu reakciju

[ Pregleda: 2022 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.