Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prekid razgovora koji je uspostavljen sa moje strane na samsung S3 mini

[es] :: Smartphone :: Android :: Prekid razgovora koji je uspostavljen sa moje strane na samsung S3 mini

[ Pregleda: 2955 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nemanja27
Nemanja Gmitric
Vrnjacka Banja

Član broj: 204999
Poruke: 28
*.static.isp.telekom.rs.



Profil

icon Prekid razgovora koji je uspostavljen sa moje strane na samsung S3 mini17.04.2014. u 07:14 - pre 121 meseci
Imam samsung s3 mini telefon.

Kada ja napravim poziv, nakon uspostavljanja veze ista se u 95% slucajeva prekine. Na telefonu sam primetio da u tom trenutku nema mreze. Ovo se desava kostantno bez obzia na lokaciju na kojoj se nalazim.
Ukoiko mene pozovu veza se nikada ne prekine, ali cujem pucketanje u toku razgovora.

Telefon sam nosio u servis najmanje 3 puta. Radili su instalaciju druge verzije androida sa drugim kernelom, podesili telefon na GSM only ali nista ne pomaze.

Da li je neko imao slican problem?



 
Odgovor na temu

gti2

Član broj: 25296
Poruke: 2776
*.opera-mini.net.



+334 Profil

icon Re: Prekid razgovora koji je uspostavljen sa moje strane na samsung S3 mini17.04.2014. u 11:00 - pre 121 meseci
Pokusaj sa drugom SIM karticom iste mreze.Ako nemas,pozajmi od nekog za probu.
 
Odgovor na temu

deki-bleki

Član broj: 282007
Poruke: 234
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+16 Profil

icon Re: Prekid razgovora koji je uspostavljen sa moje strane na samsung S3 mini30.04.2014. u 23:55 - pre 120 meseci
ja imam slican problem.
Kad pozovem nekoga ,izgubim mogucnost da prekinem poziv.Ekran zatamni i ne da mi mogucnost pritiskanja bilo kojeg tastera.
Posto mi je telefon dual sim ,probao sam sa obe kartice i nista.
Probao sam i fabricki reset i opet nista,isti problem,evo vec dva dana me muci...
a javio mi se i problem da ne mogu da ga konektujem preko USB kabla sa PC...
decekirao sam devaopment-usb debugging,
usb tethering mi je iz nepoznatog razloga takodje decekiran....,
probao sam vise opcija,ali nece ni jedna,a radilo je super do pre dva dana,prebacivanje sa kompa na mobilni i obratno sve i svbasta...
ne znam u cemu je problem???
 
Odgovor na temu

Legionar86
serviser mobilnih telefona
Podgorica

Član broj: 322884
Poruke: 5
*.mywimax.me.



Profil

icon Re: Prekid razgovora koji je uspostavljen sa moje strane na samsung S3 mini26.05.2014. u 10:51 - pre 119 meseci
Za S3 mini....tesko da to moze biti do sim kartice a rijetko je do softwera....To je hardwerski problem...
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Android :: Prekid razgovora koji je uspostavljen sa moje strane na samsung S3 mini

[ Pregleda: 2955 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.