Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

walter tig ac/dc 200 aparat za zavarivanje

elitemadzone.org :: TechZone :: walter tig ac/dc 200 aparat za zavarivanje

[ Pregleda: 2840 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sibir

Član broj: 129612
Poruke: 8
*.static.madnet.rs.



Profil

icon walter tig ac/dc 200 aparat za zavarivanje31.03.2014. u 00:01 - pre 122 meseci
Kao sto u naslovu kaze nedavno sam uzeo ovaj aparat za zavarivanje polovan, interesujeme da li neko ima ovakav aparat zbog pomoci oko setovanja istog i samog nekog uputstva za rad i rukovanje posto sa njim nisam nista dobio a prethodni vlasnik nije znao nista da mi kaze jer ni on sam nije radio sa njim nego je imao coveka za to, evo za pocetak kad ga ukljucim bio je u nekom modu za zavarivanje i probano je da se uspostavi kontakt i luk i sve je to radilo umedjuvremenu dok se spremalo da se zavari neki komad kad se ukljucio ponovo na displeju su stojale ono onako sve osmice kao da se zablentavio i da mu treba restart sada dali neko zna o cemu se radi i kako i da ne tipkam za sada vise ako se neko javi pa da se nastavi diskusija
 
Odgovor na temu

Kemppi
Sasa Simic
masinac
Bgd

Član broj: 202019
Poruke: 33
195.222.97.*



Profil

icon Re: walter tig ac/dc 200 aparat za zavarivanje17.04.2014. u 13:23 - pre 122 meseci
Radim sa tim aparatom,nikada se nije "zablentavio"sta god to da znaci,na displeju sve jasno pise tako da ne razumem sta nije jasno.Ako ste radili sa TIG aparatom,ovaj model je dosta jasan za stelovanje,pogotovo sto sve pise na srpskom jeziku,a takodje ima opciju da automatski nasteluje ostale parametre u zavisnosti od jacine struje koju Vi zadate.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: walter tig ac/dc 200 aparat za zavarivanje

[ Pregleda: 2840 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.