Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

unable to Locate Component (winsr)

[es] :: Windows desktop :: unable to Locate Component (winsr)

[ Pregleda: 1200 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

legija078
Marko Kraljevic
B. Luka

Član broj: 42563
Poruke: 24
*.teol.net.



+2 Profil

icon unable to Locate Component (winsr)24.03.2014. u 15:58 - pre 122 meseci
Cisteci racunar s CClinerom izgleda da sam nesto pobrisao i sada imam plavi ekran sa sledecom porukom "STOP: c000135 (unable to locate componet) This application has failed to start bacause winsr was not found. Reinstall the application may fix this problem"
Cisteci ga sa clinerom napravio sam onaj fajl u slucaju da nesto pođe lose, ali kako doci do njega. Da je veliko zlo u pitanju izgleda da mi ne radi cd rom. Veselo, zar ne? Kako srediti ovo? Radi se o Win xp-u.
Hvala unaprijed
 
Odgovor na temu

legija078
Marko Kraljevic
B. Luka

Član broj: 42563
Poruke: 24
*.teol.net.



+2 Profil

icon Re: unable to Locate Component (winsr)27.03.2014. u 12:05 - pre 122 meseci
niko ni da pokusa pa da dam jos koju info.
Podizanje sistema kreće uredno, pojavi se i win xp sa svojom crtom koja se kreće i kad to odradi ide onac crni ekran, a kada se treba pojaviti desktop samo se jednostavno iskljuci (signalna dioda koja označava HDD jednostavno crkne) i pojavi se plavi kran s porkom. Nadam se da ce ovo pomoci.

Je li komlikovano izvaditi cd iz laptopa (ne mogu ga do kraja zatvoriti) bojim se da su djeca nesto na silu pokusavala. Ili je najbolje odnijeti to u srvis?
 
Odgovor na temu

jolemisa

Član broj: 242013
Poruke: 888
*.kti.rs.



+29 Profil

icon Re: unable to Locate Component (winsr)28.03.2014. u 01:04 - pre 122 meseci
Imas malu rupicu na poklopcu DWD Rooma,ispravi jednu spajalicu za papir i sa njom otvori,inace ta rupica i sluzi za nuzno otvaranje.
 
Odgovor na temu

jolemisa

Član broj: 242013
Poruke: 888
*.kti.rs.



+29 Profil

icon Re: unable to Locate Component (winsr)28.03.2014. u 01:07 - pre 122 meseci
Imas malu rupicu na poklopcu DWD Rooma,ispravi jednu spajalicu za papir i sa njom otvori,inace ta rupica i sluzi za nuzno otvaranje.A za ovo prvo proveri kontaktr napajanja za HDD i kablic koji ide na maticnu,mozda nemaju dobar kontakt,ali kada to budes ispitivao obavezno ugasi komp.
 
Odgovor na temu

legija078
Marko Kraljevic
B. Luka

Član broj: 42563
Poruke: 24
*.teol.net.



+2 Profil

icon Re: unable to Locate Component (winsr)28.03.2014. u 15:00 - pre 122 meseci
sad mi je stogao odgovor od servisera, kaže cd sam zamijenio, ali ti je otisao HDD. Je l moguće, nikada nisam imao problema s HDD? Znaci krene s učitavanjem win xp-a i jednostavno sve crkne. Sija samo dioda kod dugmeta za paljenje, a kada ga gasim odmah se ugasi (ono kao da je DOS) :-)
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: unable to Locate Component (winsr)

[ Pregleda: 1200 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.