Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prebacivanje aplikacija na SD karticu

[es] :: Smartphone :: Android :: Prebacivanje aplikacija na SD karticu

[ Pregleda: 10419 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Jodzewsky
Pravnik

Član broj: 215595
Poruke: 14
*.crnagora.net.



Profil

icon Prebacivanje aplikacija na SD karticu22.03.2014. u 01:47 - pre 122 meseci
Pomaze Bog .

Imam LG-P710 smartphone koji ima 1,78 gb interne memorije . Imam SD karticu od 8 GB , ali nijedan nacin na koji sam pokusao da prebacim aplikacije ne stima . Iako odem u aplikacije i pritisnem "PREMESTI NA SD KARTICU" , prebaci se tek mali dio , mozda do 1 MB . Na SD karticu mi se mogu prebacivati slike , muzika , video , ali aplikacije izgleda da ne mogu , iako na zvanicnom sajtu LG-ja sam pronasao u podrsci da mogu...opisuju ovaj zvanican nacin (u postavkama-aplikacije-premesti na SD karticu) koji sam vec pomenuo, a koji ne radi posao .

Skidao sam sa google playa i aplikacije za prebacivanje na SD karticu , ali pise na jednoj "Your device doesnt support moving apps to SD" ??

Na forumima i na videima sam na slicnim temama vidio da svi preporucuju rutovanje telefona prvo , pa tek onda neke korake kako da se izvede to prebacivanje , medjutim , volio bih kad bi bez rutovanja postojao nacin , s obzirom da rutovani telefon ne podlijeze garanciji ,a i postoje odredjeni rizici ...

 
Odgovor na temu

ladjon
ns

Član broj: 204084
Poruke: 13
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Prebacivanje aplikacija na SD karticu24.03.2014. u 09:12 - pre 122 meseci
kakav rizik?postoji opcija unroot i telefon vise nije rutovan,uradi ovako i nema da mislis vise o manjku memorije

http://awanstuff.wordpress.com...ndroid-phone-with-screenshots/
ovako sredi karticu

a odavde sredi telefon
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2130276
 
Odgovor na temu

Jodzewsky
Pravnik

Član broj: 215595
Poruke: 14
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Prebacivanje aplikacija na SD karticu26.03.2014. u 01:53 - pre 122 meseci
Ma citao sam negdje , ne mogu sad da trazim link da postoje rizik da se poremete neke funkcije telefona kad je rutovan , a to da ne podlijeze garanciji je sigurno ...ipak sam tek uzeo telefon , a nije bas ovdje standard kao u civilizovanim zemljama pa da mogu da eksperimentisem :P Hvala ti na linkovima , ali vidim da APP2SD radi samo ako je telefon rutovan ... volio bih prvo da vidim da li postoji alternativni nacin , without root ?

Ako bas ne postoji nikakav nacin , idem sa rootom , jer ipak ima toliko kvalitetnih aplikacija , a koje zauzimaju puno prostora za ova moja nepuna 2 gb interne memorije .

 
Odgovor na temu

deki-bleki

Član broj: 282007
Poruke: 234
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+16 Profil

icon Re: Prebacivanje aplikacija na SD karticu01.05.2014. u 00:03 - pre 121 meseci
kod mene je app2SD aplikacija radila bez problema do juce...,a sad nesto malo secka...ne znam u cemu je problem....
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Android :: Prebacivanje aplikacija na SD karticu

[ Pregleda: 10419 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.