Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Izbor banke za otvaranje racuna

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Izbor banke za otvaranje racuna

[ Pregleda: 3927 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Izbor banke za otvaranje racuna19.03.2014. u 13:53 - pre 122 meseci
izvinjavam se sto otvaram novu temu, pokusao sam da nadjem odgovarajucu, ali mi je hitno pa nemam mnogo vremena... ako treba, spojite poruke sa odgovarajucom temom...

juce sam ugasio dugogodisnji racun u jednoj banci zbog nezadovoljstva, pa mi je hitno potrebno da otvorim novi... gledao sam nesto po netu ali nista nisam razumeo, pa vas zato pitam za savet...
u sustini, meni je bitna platna kartica, i da imam najmanje ono sto sam do sada imao, a imao sam Visa Gold sa kojom je:

- odrzavanje iznosilo oko 350 dinara mesecno,
- moglo da se placa preko interneta
- dolazila kartica za zdravstveno i pravno osiguranje do 30k evra za put u inostranstvo
- bilo moguce podici 40k dinara sa automata (doduse, 2x20k)
- nije moralo da se ukucava pin u prodavnicama...

sta je najpribliznije ovome, i u kojoj banci?
 
Odgovor na temu

kalimero 011

Član broj: 155560
Poruke: 1166



+261 Profil

icon Re: Izbor banke za otvaranje racuna19.03.2014. u 14:09 - pre 122 meseci
^
Pogledaj ovu temu, nije prevelika: http://www.elitesecurity.org/t472684-Preporucite-banku.
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Izbor banke za otvaranje racuna19.03.2014. u 17:28 - pre 122 meseci
pogledao sam celu temu i uglavnom ste pisali o transakcijama, konverzijama i slicno, ali to nije ono sto mene zanima, i zato sam bas postavio temu u forumu Platne kartice...
mene zanima da primam platu na taj racun, i da imam neku pristojnu platnu karticu (krediti me ne zanimaju)... juce je u Intesi bilo ovako:

JA: Dobar dan, zeleo bih da otvorim racun u vasoj banci
RUZNA TETA: Izvolite ove papire da vam popune u firmi, odrzavanje racuna vam je 350 dinara. Hvala lepo, mrsh u pi*ku materinu...
JA: Hvala, dovidjenja!

elem, ne stigoh ni da vidim nista, samo znam da ce nesto da me kosta 350 dinara... kazem, nije problem i 500 dinara za odrzavanje, ali hocu lepu karticu i da mirise na jorgovan :)
 
Odgovor na temu

kalimero 011

Član broj: 155560
Poruke: 1166



+261 Profil

icon Re: Izbor banke za otvaranje racuna19.03.2014. u 17:37 - pre 122 meseci
^
Cenim da ipak nisi detaljno pregledao temu. ;) OK, ja mogu da ti kažem da u banci kod koje sam imaš sve potpuno besplatno sa svog spiska (a i mnogo više od toga), osim što ćeš, ukoliko insistiraš da imaš zdravstveno osiguranje uz karticu, to platiti 20 evra godišnje bez skijanja, odnosno 30 evra godišnje sa skijanjem. Uzgred, ja bih ti savetovao da ipak uzmeš karticu kod koje mora da se ukucava PIN u prodavnicama. ;)

P.S. Ako kartica mora da bude VISA GOLD, možeš i to da dobiješ (ona je bez PIN-a ;), ali nije u svakoj varijanti besplatna.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Izbor banke za otvaranje racuna

[ Pregleda: 3927 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.