Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

UI sistem - Android

[es] :: Smartphone :: Android :: UI sistem - Android

[ Pregleda: 13858 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ell Elves
Elena Elves

Član broj: 311300
Poruke: 46
*.teol.net.



+1 Profil

icon UI sistem - Android04.03.2014. u 12:53 - pre 122 meseci
Ovako, imam problem.

U aprilu prošle god. sam uzela Sony Xperia Miro..
Ubrzo, počeo se gasiti u toku poziva, slala sam ga na popravke, međutim opet je sve isto. Neki mi kažu i da je fabrički pokvaren. Danas mi je došlo neko obavještenje "Nažalost, aplikacija UI sistema je prestala s radom".. I izmeni mi se skrozz pozadinaa. I vrati se nakon minut, dva, ali opet kad uzmem ga u ruke i pođem otvoriti nprm galeriju, dođe isto obavještenje. Ugasila sam ga na 10 min i sad se više ne pojavljuje.

Zanima me je l' to neki veliki problem, uopšte šta je to, žašto se pojavilo i hoće li se opet pojavljivati?!

Hvala.
 
Odgovor na temu

miodrag64
Mita Mandić
Smederevo

Član broj: 154928
Poruke: 1
*.adsl-a-5.sezampro.rs.



Profil

icon Re: UI sistem - Android12.10.2015. u 12:08 - pre 103 meseci
Imam LG L9/P760 skoro dve godine i radio bez ikakvih problema do pre mesec dana, i onda se ukočio tako da je morao da ide na servis.
Pošto je važila garancija poslat je u Telenorov servis gde su ustanovili da je u pitanju softver(nisam dobio informaciju o tačnom uzroku) i nakon popravke posle nedelju dana počeo je da me zeza iz čista mira sa porukom ''Sistem UI je stao''. I tu počinje zezanje od restarta telefona, što je u početku davalo rezultate kasnije ni to, pa isključivanje telefona i vađenje baterije pa ni to, (da, napomenem da posle svake intervencije urađene prvi put telefon jedno vreme radi bez gore navedenog zastoja) izvršio hard reset telefona koji nije dao nikakve rezulatate. Pročitah negde na netu da dolazi do greške kada OS ne podržava noviju verziju UI-a, tu sam i saznao da je to skraćenica za User Interface, i da je dovljno obrisati nadogradnju i sve će biti ok. Ali kada uđeš u kontroler aplikacija i otvoriš App UI system možeš jedino da je zaustaviš nasilno. Što sam ja i uradio i to se ispostavilo kao jedini način da telefon možeš koristiti, doduše malo komplikovanije ali radi i dolazi do toga da se neki pozivi zapamte a neki ne. I pored ručnog zaustavljanja on se ponovo uključi (Sistem UI je stao) tako da ne dozvoljava da išta uradiš na telefonu i jedino vađenje baterije gasi telefon pa ponovo ispočetka.
Ako ima neko slična iskustva i rešenje neka nas prosvetli.
Hvala.
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Android :: UI sistem - Android

[ Pregleda: 13858 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.