Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pad univerzal banke - studentski krediti

[es] :: Vodič za posao :: Pad univerzal banke - studentski krediti

[ Pregleda: 4170 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Valerij Zajcev

Član broj: 40886
Poruke: 1374
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Pad univerzal banke - studentski krediti01.02.2014. u 21:02 - pre 124 meseci
Juce je pukla univerzal banka. I mene zanima nesto oko studentskih kredita.
Pretpostavljam da ce se ovo prebaciti u neku drugu banku pa ce druga banka raditi naplatu/isplatu.
Meni je ostalo jos 50.000 da isplatinm kredit.
Moje razmisljanje je i kada sam poceo da ga placam da je to nesto sto mora da se vrati jer to je ipak kredit jel da :)
Mene zanimaju iskustva drugih posto redovno slusam price mnogo starijih i mladjih da ljudi te kredite uopste ne isplacuju ili ih nikada nisu isplatili i ne planiraju, pa me prosto zanima da li sam ja idiot sto se trudim da otplatim to :)
Ima li nekoga sa nekim iskustvom povodom ovog pitanja?
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Moderator
Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Pad univerzal banke - studentski krediti01.02.2014. u 21:58 - pre 124 meseci
Pre svega, postoje uslovi kada taj kredit ne treba da se vraca, ko zavrsi u odredjenom roku sa odredjenom prosecnom ocenom i slicno. Od onih koji treba da vrate, neki su imali ziranta, a oni raniji nisu imali ziranta. Ako ima onih koji su imali ziranta a Univerzal banka im nije pokrenula prinudnu naplatu, ne znaci da im druga banka nece pokrenuti prinudnu naplatu, tj. dzaba ja to sve tebi pricam, sve zavisi od onog ko ce preuzeti to da radi.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Pad univerzal banke - studentski krediti

[ Pregleda: 4170 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.