Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vraćanje u prethodno stanje

[es] :: Windows aplikacije :: Vraćanje u prethodno stanje

[ Pregleda: 3550 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

TDragan
Adventurer
USA

Član broj: 233126
Poruke: 81
*.dyn.optonline.net.



+5 Profil

icon Vraćanje u prethodno stanje14.01.2014. u 03:37 - pre 124 meseci
Svojom greškom sam došao u situacju da ne mogu na svom LT da gledam Internet TV, Youtube... Čudno mi je da mogu da odgledam neki klip, koji je postavljen u novinama, ili recimo na FB. Interesuje me, da li neko pouzdano zna, kako da prevaziđem ovaj problem. Da pomognem: brisao sam izvesne programe, koji mi nisu više bili potrebni, pa sam izgleda obrisao i nešto što nije trebalo. Definitivno, da li mogu da oporavim W8, ali tako da sačuvam svoje podatke sa obe particije (C,D) ili da skinem svoje podatke uradim restore na neki datum ili u Safe mode? Ako neko zna, neka kaže, što pre. Hvala ljudima dobre volje.
NIJE SRAMOTA NE ZNATI, SRAMOTA JE NE PITATI !
SVE JE PROSTO, AKO RAZUMEŠ NA PRAVI NAČIN !
 
Odgovor na temu

zoran_dojkic

Član broj: 105358
Poruke: 1688
109-92-231-209.dynamic.isp.telekom.rs.



+35 Profil

icon Re: Vraćanje u prethodno stanje14.01.2014. u 07:21 - pre 124 meseci
Podatke uvek treba da imaš na sigurnom. Za Youtube ti treba Flash Player http://www.filehorse.com/.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Vraćanje u prethodno stanje14.01.2014. u 10:29 - pre 124 meseci
Citat:
TDragan: Da pomognem: brisao sam izvesne programe, koji mi nisu više bili potrebni, pa sam izgleda obrisao i nešto što nije trebalo.
Možda restore na datum kada je radilo, ako ti je to uključeno. Ovo je uobičajen rezultat gašenja servisa koji "nisu potrebni" pa svako hoće da ubrza rad a obično ovako bude. Ili neki uninstall u kome se previdi obaveštenje da nije dobro da se nešto obriše.
Ako system restore ne odradi posao, čini mi se da je lakše rešenje da podatke prebaciš na drugi hard pa reinstaliraš sve, to možeš da zavrišiš za nekoliko sati a lečenje može da potraje danima.
A zašto bi dirao D particiju? Reinstalacijom se obično samo C particija čačka.
 
Odgovor na temu

TDragan
Adventurer
USA

Član broj: 233126
Poruke: 81
*.dyn.optonline.net.



+5 Profil

icon Re: Vraćanje u prethodno stanje14.01.2014. u 16:04 - pre 124 meseci
Da li ću vraćanjem, sa Restore vratiti fajlove samo na C disku, što bi značilo da sve što postoji sada će ostati netaknuto na D ?

[Ovu poruku je menjao TDragan dana 14.01.2014. u 17:22 GMT+1]
NIJE SRAMOTA NE ZNATI, SRAMOTA JE NE PITATI !
SVE JE PROSTO, AKO RAZUMEŠ NA PRAVI NAČIN !
 
Odgovor na temu

jolemisa

Član broj: 242013
Poruke: 888
*.kti.rs.



+29 Profil

icon Re: Vraćanje u prethodno stanje14.01.2014. u 21:06 - pre 124 meseci
Uradi repair sistema.
 
Odgovor na temu

TDragan
Adventurer
USA

Član broj: 233126
Poruke: 81
*.dyn.optonline.net.



+5 Profil

icon Re: Vraćanje u prethodno stanje15.01.2014. u 04:04 - pre 124 meseci
Pošto sam se toliko sludeo sa ovim, dajte mi step by step. Nešto sam uradio, ali i dalje ne mogu da gledam TV, You Tube..., ne dozvoljava mi da instaliram Adobe Flash Player, ne može da otvori app...(ne znam ni šta je to).
NIJE SRAMOTA NE ZNATI, SRAMOTA JE NE PITATI !
SVE JE PROSTO, AKO RAZUMEŠ NA PRAVI NAČIN !
 
Odgovor na temu

jolemisa

Član broj: 242013
Poruke: 888
*.kti.rs.



+29 Profil

icon Re: Vraćanje u prethodno stanje15.01.2014. u 17:22 - pre 124 meseci
Neznam kakav ti je sistem paljenja kompa,da li ima odbrojavanje onih 30 sec. pre podizanja sistema,ako ima tu ti pise da pritisnes taster F8 i da odredis naredbu kako ces i sta da radis.Ima "Start Normaly",Safe Mode,Repair i jos nekih naloga.Ubaci instalacioni CD pa restartuj komp,kada naidje to odbrojavanje pritisni F8 i odredi "Repair"i sacekaj da to uradi i ne diraj nista.Kada zavrsi,trazice ti restart kompa,to i uradi.Ta aplikacija samo osvezava sistem tako da se ne plasis da ce nesto da se pokvari.Posle restarta izvadi CD i potrazi neku stariju verziju Flash Playera i napisi za koji je OS i koliko bit-a,32 ili 64,on ce ti kasnije traziti apdejt.Ti ga apdejtuj,akonema nekih problema na You Tubu neka ga,ako bude bilo ti instaliraj ponovo tu stariju verziju i nemoj vise da je apdejtujes.Kada otvoris You Tube,klikni desnim klikom na njega i udji u setings i otvorice ti se prozor sa stikliranim "Enable",destikliraj to obavezno i trbalo bi da radi sve kako treba.
 
Odgovor na temu

zoran_dojkic

Član broj: 105358
Poruke: 1688
77-46-190-31.dynamic.isp.telekom.rs.



+35 Profil

icon Re: Vraćanje u prethodno stanje16.01.2014. u 07:26 - pre 124 meseci
Reinstaliraj sistem.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Vraćanje u prethodno stanje

[ Pregleda: 3550 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.