Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Wireless - problem sa Windows 7 manager-om

[es] :: Wireless :: Wireless - problem sa Windows 7 manager-om

[ Pregleda: 1986 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Makragic
Aleksandar Makragic
Beograd, Srbija

Član broj: 319768
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Wireless - problem sa Windows 7 manager-om12.12.2013. u 18:14 - pre 126 meseci
Pozdrav svima,

Kupio sam danas Tp link WN8200ND i u TP utility programu se normalno konektujem na odredjenu mrezu (pise da je konektovano) a na Windows 7 onom network manageru pise samo connnecting i tako non stop.

Hoce da se konektuje na otvorene mreze, ali nece da mi se konektuje na mreze za koje imam sifru i koje su brze.

Pre ovog sam imao neki TP link star kao biblija koji je radio skroz normalno, ovaj je jaci n puta i automatski je signal mnogo mnogo bolji. Upravo zbog toga mi nije jasno sta se dogadja. Ponovo, na otvorenoj mrezi radi skroz normalno. A za zasticene mi windows prijavljuje: Limited access.

Drajvere sam instalirao sa diska koji sam dobio, ali cak i Windows updater kaze da su to najnoviji. Tako da mi apsolutno nije jasno sta se dogadja... Stari drajveri su izbrisani, pa ni to nije problem. I da, na Linuksu radi normalno... Ali me trenutno zanima Windows.

Je l' neko imao slican problem?

Hvala unapred na odgovoru,
Makragic
 
Odgovor na temu

Makragic
Aleksandar Makragic
Beograd, Srbija

Član broj: 319768
Poruke: 24
*.mbb.telenor.rs.



+4 Profil

icon Re: Wireless - problem sa Windows 7 manager-om17.12.2013. u 17:06 - pre 126 meseci
Ljudi, bilo ko?
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+638 Profil

icon Re: Wireless - problem sa Windows 7 manager-om17.12.2013. u 21:54 - pre 126 meseci
Koji odgovor ocekujes? Ocigledno taj adapter ne radi kako treba sa odredjenim tipom zastite.
 
Odgovor na temu

Makragic
Aleksandar Makragic
Beograd, Srbija

Član broj: 319768
Poruke: 24
*.cpe.vektor.net.



+4 Profil

icon Re: Wireless - problem sa Windows 7 manager-om18.12.2013. u 13:20 - pre 126 meseci
Ocekujem bilo koji odgovor, adapter radi na linuksu perfektno, kakve onda veze ima kakva je zastita?

Problem je sto radi par dana normalno i onda jedan dan Windows prijavljuje: Limited Access, Identifying network, Windows could not connect i takve stvari.

Isto prijavljuje i za otvorenu mrezu i za WEP i za WPA2, dakle sam problem je u Windows-u i njegovim podesavanjima... Pa me zanima da li je neko imao ovaj problem i je li uspeo da ga resi, posto trazim po netu vec danima i ne uspeva mi da nadjem.
 
Odgovor na temu

Mile-Lile
Beograd

Član broj: 269936
Poruke: 1176
*.ptt.rs.



+79 Profil

icon Re: Wireless - problem sa Windows 7 manager-om19.12.2013. u 07:28 - pre 126 meseci
hajde kada ti se desi da ti w7 prijavi "limited access" uradi iz cmd-a
Code:
tracert 8.8.8.8

pa postavi ovde...
 
Odgovor na temu

Makragic
Aleksandar Makragic
Beograd, Srbija

Član broj: 319768
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: Wireless - problem sa Windows 7 manager-om15.03.2014. u 11:47 - pre 123 meseci
Izlaz prvi put:

C:\Users\Aleksandar>tracert 8.8.8.8

Tracing route to 8.8.8.8 over a maximum of 30 hops

1 Aleksandar-PC.local.lan [192.168.1.4] reports: Destination host unreachable.

Trace complete.


Izlaz drugi put:

Tracing route to 8.8.8.8 over a maximum of 30 hops

1 Transmit error: code 1231


- Hoce da se nakaci na neku od otvorenih mreza, a na 2 WEP mreze nece, a u stvari me samo one zanimaju. Ono po cemu znam da nije problem do rutera koji salje signal je to sto na njih mogu da se nakacim sa telefona...
Je l' znate nekakav odgovor?
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Wireless - problem sa Windows 7 manager-om

[ Pregleda: 1986 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.