Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

madjarsko drzavljanstvo

[es] :: Vodič za emigraciju :: madjarsko drzavljanstvo

[ Pregleda: 1760 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anchi_82
arhitekta/ urbanista
aiprojet
beograd/marseille

Član broj: 317606
Poruke: 11
*.237.18.109.rev.sfr.net.



+4 Profil

icon madjarsko drzavljanstvo22.11.2013. u 22:42 - pre 126 meseci
Dobro vece svima. Danima sedim i citam ovaj forum...Pre nekih par nedelja dana sam saznala za mogucnost dobijanja madjarskog drzavljanstva...Vec cetvrtu god. sam na postdiplomskim u Francuskoj...i bas se mucim, raduckam ne bi li prezivela :) Treba mi minimum jos 3 god boravka, od toga 2 god zaposlenja za stalno...sto je za naa jaaakoo tesko ne bi li mogla da pomislim da dobijem papire. Borim se...i sad saznah za ovu mogucnost...Prosto vise ne znam na koju stranu:) A posle muke i ucenja Francuskog ...sad jos i Madjarski...:O Ali kod svi turci ( srbi :)) tud i ja.
Poskidala sam sve sajtove koje ste ostavili za ucenje jezika. Bila bih vam jako , jako zahvalna kada biste mogli da mi okvirno kazete koliko je vremena potrebno da se savlada taj ( koji god sada ) novo jezika bio potreban. Ovde oko mene nema ni jednog Madjara...trazila sam ih po svim sajtovima i asocijacijama.:) Prosto ne znam da li da posustanem :) I jos jedno pitanje...da li je moguce predati papire na primer u ambasadi francuske? I da ima li neko ideju dokle ce sve to trajati ? U napred zahvalna!!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: madjarsko drzavljanstvo

[ Pregleda: 1760 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.