Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa kucanjem znakova {},<> u DevC++ i Code::Block

[es] :: C/C++ programiranje :: C/C++ za početnike :: Problem sa kucanjem znakova {},<> u DevC++ i Code::Block

[ Pregleda: 3468 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mnn
sm

Član broj: 85435
Poruke: 723
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+25 Profil

icon Problem sa kucanjem znakova {},<> u DevC++ i Code::Block25.10.2013. u 19:49 - pre 126 meseci
Imam problem sa kucanjem ovih znakova u novoj verziji Code::Block i u Devc++.Pre mi je to radilo kako treba a sad mi to pravi problem .Recimo codeBlock 10.5 radi dobro ,a već sledeća verzija ne.Mislio sam da ću nešto pronaći u opcijama ali ništa.
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2789 Profil

icon Re: Problem sa kucanjem znakova {},<> u DevC++ i Code::Block29.10.2013. u 12:54 - pre 126 meseci
Dev-C++ zaboravi, a što se CB-a tiče, opiši problem.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

mnn
sm

Član broj: 85435
Poruke: 723
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+25 Profil

icon Re: Problem sa kucanjem znakova {},<> u DevC++ i Code::Block04.11.2013. u 19:59 - pre 126 meseci
Ove znakove kucam sa Alt Gr <,Alt Gr >,Alt Gr { ... Kad otkucam jednu od ovih kombinacija on mi kuca nešto drugo ,umeće znakove za komentare ili tako neke gluposti.Da sam ja našao neku kombinaciju pomirio bih se sa tim ali nikako da je nabodem.Ovo mi se dešava na Code block u novijim verzijama iznad 10.5. Da je na jednom kompu sumljao bi na tastaturu ili nešto .To mi se desilo i na laptopu ,a mislim da sam i na poslu probao.
Nije to za sad strašno pošto mi je code block za vežbanje i nije problem sa starijim verzijam to vezbati ali eto glupava situacija.
 
Odgovor na temu

nemanjalazic99

Član broj: 319412
Poruke: 2
*.mbb.telenor.rs.



Profil

icon Re: Problem sa kucanjem znakova {},<> u DevC++ i Code::Block30.11.2013. u 11:25 - pre 125 meseci
Ovako sam ja resio problem, koristim Code::Blocks 12.11.

Otvoris Keyboard Shortcuts:

Settings --> Editor... --> Keyboard shortcuts (nadji na levoj strani, 15. po redu) --> kliknes na + kod DoxyBlocks --> Block comment i tu ides na Remove...

Tu mozes i uredjivati ostale precice...

http://wiki.codeblocks.org/ind...itle=Keyboard_Shortcuts_plugin
 
Odgovor na temu

mnn
sm

Član broj: 85435
Poruke: 723
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+25 Profil

icon Re: Problem sa kucanjem znakova {},<> u DevC++ i Code::Block30.11.2013. u 15:48 - pre 125 meseci
Hvala .Radi
 
Odgovor na temu

[es] :: C/C++ programiranje :: C/C++ za početnike :: Problem sa kucanjem znakova {},<> u DevC++ i Code::Block

[ Pregleda: 3468 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.