Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

EchoLife HG520c Neuspešno otvaranje portova

[es] :: SOHO Networking :: EchoLife HG520c Neuspešno otvaranje portova

[ Pregleda: 1737 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

brodograditelj
kuća poso
poso kuća

Član broj: 317311
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon EchoLife HG520c Neuspešno otvaranje portova02.09.2013. u 13:46 - pre 129 meseci
Zamolio bih vas da mi pomognete, mesecima se mučim neuspešno :(
Port sam otvorio na sledeći način: slika 1 , zatim slika 2 , isključio sam zid u ruteru ovako , kao i zid samog windowsa 7. Uključio sam funkciju UPnP . Probao sam i preko NAT-DMZ ali džabe... problem je taj da kada hostujem na simulatoru nekad port radi a nekad, vrlo često, ne! Kada ne radi, nekada se desi da me stranci vide ali ljudi iz naše zemlje ne. Ili još bizarnije, vide me i naši ljudi, konektuju se pa nakon namerne diskonekcije i ponovne konekcije me ne vide više sve do izvesnog vremena od nekih pola sata (nisam precizan) kada me ponovo vide. Dešava se da restartujem ruter, promeni mi se dinamička IP pa me ponekad i vide ali opet do sledeće konekcije NE! Kada nemam problem sa portom i kada me drugi vide, njima se prikazuje moj dinamički IP broj uokviren plavo , a kada imam problem i ne vide me aktivan je drugi IP broj uokviren crveno . Pošto pretpostavljam da je neki problem sa tim PVC-7 za koji ne znam čemu služi, nisam siguran da li mogu ili smem da obrišem kako bi se koristila adresa samo pod PVC-0?
Ručno traženje valjanog IP od strane clijenata nije dalo rezultate ako prethodno nisam bio vidljiv u player listi sa "plavim" IP brojem.

Zahvalio bih vam na pomoći!
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: EchoLife HG520c Neuspešno otvaranje portova

[ Pregleda: 1737 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.