Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sistemska poruka

[es] :: Windows aplikacije :: Sistemska poruka

[ Pregleda: 3136 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

slobodanbajovic
Čačak

Član broj: 32569
Poruke: 28
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Sistemska poruka10.06.2013. u 12:48 - pre 132 meseci
Prilikom ukljucivanja pojavljuje mi se poruka Unable to cast object of type 'System.Double' to type 'System.String'. OS mi je windows 7 .Ne pravi miproblem u radu al me nervira kad vidim poruku prilikom svakog ukljucenja.S obzirom da sam totalni laik molim sto jednostavnije objasnjenje.pozz
 
Odgovor na temu

pribon
penzioner

Član broj: 263921
Poruke: 136
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Sistemska poruka11.06.2013. u 11:58 - pre 132 meseci
Probaj sa ovim alatom to da regulišeš.
Skini Wise Disk Cleaner http://www.wisecleaner.com/wisediskcleanerfree.html i pokreni Common Cleaner i Advanced Cleaner.
 
Odgovor na temu

slobodanbajovic
Čačak

Član broj: 32569
Poruke: 28
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Sistemska poruka11.06.2013. u 14:56 - pre 132 meseci
Hvala na odgovoru.Na zalost nisam uspeo da otklonim poruku.POZZ
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.static.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Sistemska poruka11.06.2013. u 16:08 - pre 132 meseci
Neka loše napisana aplikacija se pokreće u pozadini prilikom dizanja Windowsa, i od nje dobijaš to upozorenje. Moguće i da je u pitanju neki virus ili neki loše napisan drajver, sve u svemu ne bi bilo loše da najpre ažuriraš sistem ako nisi skoro, skeniraš ga na viruse (možeš se obratiti na ES-ov forum zaštita ako ti treba pomoć oko ovog), a zatim da pokreneš AutoRuns aplikaciju sa http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb963902.aspx, sačekaš da završi sa skeniranjem (imaš status u donjem levom ćošku, dokle god piše "Scanning" nije gotov), i kad završi, klikom na ikonicu diskete, ili preko File > Save menija sačuvaj izveštaj, zipuj ga i okači ovde uz poruku, pa ćemo ti reći ko bi možda mogao biti krivac...
 
Odgovor na temu

slobodanbajovic
Čačak

Član broj: 32569
Poruke: 28
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Sistemska poruka13.06.2013. u 14:34 - pre 132 meseci
Evo poslusao.Al ne umem ovde da postavim ovaj AutoRuns.PIIII sto sam smotan!
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.static.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Sistemska poruka13.06.2013. u 16:13 - pre 132 meseci
Pa sad kad si napisao poruku, imaš ispod nje dugme "Upload uz poruku", nadam se da dalje umeš sam da prikačiš fajl koji si sačuvao negde na svom kompu...
 
Odgovor na temu

slobodanbajovic
Čačak

Član broj: 32569
Poruke: 28
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Sistemska poruka16.06.2013. u 02:15 - pre 132 meseci
Aha evo skontao.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

ribar_r

Član broj: 153318
Poruke: 32
46.217.44.*



Profil

icon Re: Sistemska poruka06.08.2013. u 07:15 - pre 130 meseci
Da ne otvaram novu temu, ako mi mozete pomoci,
na laptop-u, OS Vista, posle instalacije Google earth programa, skinutog s interneta pojavljuje mi se prozor Google End User License Agreement, koji mogu da ugasim - sklonim samo sa Alt+F4, a ponovo se pojavljuje prilikom svakog paljenja kompjutera ili restartovanja, sto mi naravno smeta.
Posle uninstal Google earth programa, prozor se i dalje pojavljuje. Molio bih da mi neko pomogne da sklonim ovaj prozor da se ne vidi.
Pozdrav.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Jing Jang
Srbija, Priboj

Član broj: 315569
Poruke: 593
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Sistemska poruka06.08.2013. u 09:24 - pre 130 meseci
Pokušaj ovde naći rešenje za svoj problem. Moraš se registrovati http://www.vistaheads.com/foru...licence-agreement-problem.html
 
Odgovor na temu

ribar_r

Član broj: 153318
Poruke: 32
46.217.44.*



Profil

icon Re: Sistemska poruka06.08.2013. u 13:21 - pre 130 meseci
Puno hvala, zasad resen problem , doduse jednom sam restartovao, ali nije se pojavio taj prozor.

Hey bribee, feeling quite proud of myself found a solution without any outside help at all, even tho i'm a technophobe.
ok, go into ur task manager and close any programs called EULA.exe .... simple as! Such a relief as tho i only had one originally they've been breeding like rabbits and had about 4


To stop the problem completely, you need to go to 'Task Manager' then 'Processes' click EULA.exe then 'right click' and click 'Open File Location' do that with all EULA.exe and go to the open folder and delete all the files associated with it or delete all you see on that folder. Restart window afterwards and you will see the problem is gone.


I to je to, valjda se vise nece pojaviti, pozdrav.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Sistemska poruka

[ Pregleda: 3136 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.