Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Geet Reactor na sus motorima

elitemadzone.org :: MadZone :: Geet Reactor na sus motorima

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 17948 | Odgovora: 87 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sad_ste_face_jel

Član broj: 300015
Poruke: 309
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Geet Reactor na sus motorima26.05.2013. u 19:52 - pre 133 meseci
Prosla tema mi je obrisana ali nije mi ni navedeno zasto?
Odmah da napomenem da ovo nije nikakav uredjaj sa kojim auto trosi samo vodu!
Znaci u bableru mozemo sipati benzin,naftu,alkohol,ulje i dr...
Ovaj uredjaj radi na principu isparavanja.Znaci posto na auspuhu temperature idu do 800 stepeni mi tu temperaturu koristimo za isparavanje goriva.Znaci ne dobijamo vise od ulozenog i ne krse se nikakvi zakoni Fizike i dr...
Zanima me da li je neko pokusao sa ovim uredjajem da smanji potrosnju ili barem da smanji emisije stetnih gasova?
Molim admine da ne brisu temu jer nema razloga za to.Ovaj uredjaj nije nikakva novina pa da se dize prasina i tenzije.
 
Odgovor na temu

Nemanja
Informatiker

Član broj: 4663
Poruke: 1539
*.cust.tele2.at.



+583 Profil

icon Re: Geet Reactor na sus motorima26.05.2013. u 20:01 - pre 133 meseci
Došli Mujo i Haso na benzinsku u Njemačkoj sa svojim starim jugićem. Fritz: - "Benzin ili Dizl?" Mujo: - "VODU." Fritz: - "Waser ???!" Mujo: - "Waser, do vrha!!" Fritz nalije vodu do vrha, a Mujo vadi iz džepa tablete i ubaci jednu tabletu u rezervoar, zatvori rezervoar sjedne u auto, kresne ga i ode. Fritz začudeno gleda. Nakon nekoliko dana opet na istu benzinsku stize Mujo i Haso. Fritz: - "Jel vodu ko i zadnji puta." Mujo: - "Da, do vrha." Fritz nalije vodu, a Mujo opet ubaci tabletu u rezervoar i krene dalje. Fritz sve ovo ispriča svom šefu Hansu. Hans veli Fritzu da prati i da kad slijedeći puta dođe Mujo da ga pozove. Nekoliko dana prođe i opet dolazi Mujo sa jugićem i suvozačem Hasom. Fritz nalije vodu. Mujo ubaci tabletu. Hans primjeti Muju na benzinskoj. Hans: - "Her Mujo ..." Mujo: - "Šta oš"" Hans: - "Jel bi mi prodali te tablete?" Mujo: - "Jesi lud." Hans: - "Evo vam milijun EURA." Mujo: - "Jok!" Hans: - "Evo vam dva milijuna." Mujo (onako se nećka): - "Uh, ajde daj dva i po i tvoje su." Hans nabroji 2,5 mil. € da ih Muji za tablete. Sjedne Mujo u auto, upali ga i krene dalje. Haso: - "Pobogu, Mujo, jel si lud? Što mu proda one tablete? Na šta čemo se sada voziti?" Mujo: - "Na PLIN, isto ko" i do sad, na PLIN!!"
 
Odgovor na temu

sad_ste_face_jel

Član broj: 300015
Poruke: 309
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: Geet Reactor na sus motorima26.05.2013. u 20:15 - pre 133 meseci
Pre nego sto pocnete sa spamovanjem molim vas procitejte malo o ovom uredjaju! Ako malo procitate o tome videcete da je sistem prost i da tu nema nikakve "kosmicke energije" i ostale gluposti.
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
82.117.197.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Geet Reactor na sus motorima27.05.2013. u 08:37 - pre 132 meseci
OK,
samo prvo bih voleo da nam objasniš da li je Tesla imao neke radove na ovu temu.
Ako Tesla nije čeprkao oko toga, nisam siguran dal' to vredi išta.
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
82.117.197.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Geet Reactor na sus motorima27.05.2013. u 10:32 - pre 132 meseci
a što li samo teraš ljude da čitaju o ovoj tehnologiji??

Citat:
Paul Pantone (born 1950, Detroit) is the inventor of the "Global environmental energy technology" (GEET).[1] GEET engines allegedly do not emit exhaust gases and can run on mixtures of 80% water and 20% petroleum, alcohol, vegetable oil, olive oil, palm oil, rapeseed oil, sunflower oil, or any other oil.[2][3] These claims have not been evaluated by the EPA nor have any peer reviewed studies have been published in the scientific literature.[4]

In December 2005, Pantone was to be sentenced on two charges of securities fraud, to which he pleaded guilty in October 2004. However, Judge Royal Hansen declared him not competent to receive sentencing and ordered him detained indefinitely at the Utah State Mental Hospital.

http://en.wikipedia.org/wiki/User:ÆE/Paul_Pantone
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Geet Reactor na sus motorima27.05.2013. u 10:43 - pre 132 meseci
A sta je sa onim Hahaha, Ohohoho ili kako se već zvaše, tzv. generator?!
Zar ti to nije uštedilo dovoljno goriva?
Dokle si uopšte dogurao sa tim?
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
82.117.197.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Geet Reactor na sus motorima27.05.2013. u 11:29 - pre 132 meseci
Ovaj je mnogo zanimljiviji ..
jer proizvodi "plazmu"?!? sastavljenu od 20% goriva (šta bilo) i čak 80% vode. Svakako mnogo zanimljiviji koncept od bedne HaHaHaOHaHa tehnologije koja daje samo 30% uštede.
Ali očigledno je da je i ovde naftni lobi umešao prste jer hooće nasilno da mu obrišu pamćenje ...

Citat:
According to the AG’s office, the only way Pantone can be sentenced and justice can be served is if he takes anti-psychotic drugs. Pantone and his supporters fear the medications will erase his memory, or even kill him.[6] On Dec. 11 2007, Pantone entered a West Jordan courtroom by wheelchair. His already poor health has significantly declined due in part to an infection following foot surgery.


"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

sad_ste_face_jel

Član broj: 300015
Poruke: 309
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: Geet Reactor na sus motorima27.05.2013. u 20:45 - pre 132 meseci
To da li je naftni lobi umesao prste to ne znam ali siguran sam da ovaj uredjaj doprinosi boljem sagorevanju goriva.Znaci prvo sto dobijamo je manja emisija stetnih gasova druga stvar je usteda koja ide do "bednih" 30% sto u danasnje vreme je itekako "bedno".Ja cu sutra poceti sa izradom reaktora pa ce mo videti.Posto ovde izgleda nema nikog ko je to probao to cu izgleda biti ja.Na ovom sajtu mozete naci kako su ljudi napravili reaktore i dobili ustedu i znatno manje stetnih gasova. http://quanthomme.free.fr/qhsu...Real2010SystGillierPantone.htm
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Geet Reactor na sus motorima27.05.2013. u 21:15 - pre 132 meseci


Mislim da je ovo jos bolji koncept.
1. ne zagadjuje okolinu
2. ne trosi gorivo koje se kupuje na pumpama
3. trosi visak "goriva" koje unosimo u organizam oralnim putem
4. uz tacku 3. masovno doprinosi zdravlju naroda, kondiciju, fizicku spremnost...
5. Jeftin proces proizvodnje, samim tim verovatno moze da ga priusti vecina ljudi.
6. Jeftinije odrzavanje zbog same jednostavnosti vozila
7. Nece biti smrtonosnih saobracajnih nesreca zbog nemogucnosti voznje 200 km/h
8. ukoliko je vise ljudi u autu, nece biti povecana potrosnja i smanjene performanse, nego naprotiv bice suprotno
9. niko nece moci da laze kako mu auto trosi samo 3l po gradu.
10. ukoliko se vozi po pasnjacima, livadama, taman ce trava da bude gusca, lepsa...
.
.
.
 
Odgovor na temu

sad_ste_face_jel

Član broj: 300015
Poruke: 309
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: Geet Reactor na sus motorima27.05.2013. u 21:27 - pre 132 meseci
Spamovanjem neces postici nista.Nekim glupostima namerno skreces sa teme,ako ne znas nista o ovom sistemu bolje nemoj ni da komentarises jer sebe pravis na budalu a ne mene!
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Geet Reactor na sus motorima27.05.2013. u 22:08 - pre 132 meseci
Citat:
sad_ste_face_jel: To da li je naftni lobi umesao prste to ne znam ali siguran sam da ovaj uredjaj doprinosi boljem sagorevanju goriva. Znaci prvo sto dobijamo je manja emisija stetnih gasova druga stvar je usteda koja ide do "bednih" 30% sto u danasnje vreme je itekako "bedno".Ja cu sutra poceti sa izradom reaktora pa ce mo videti.Posto ovde izgleda nema nikog ko je to probao to cu izgleda biti ja.

Vodeće svjetske auto-kompanije imaju stalno otvoren konkurs za inovacije i unapređenja te vrste.
Ako smanjiš potrošnju i samo za nekoliko procenata dobićeš milione (za smanjenje od 30% postaćeš suvlasnik kompanija).
Ne znam što se zamlaćuješ sa uštedom od nekoliko litara kad možeš postati milijarder?!
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Geet Reactor na sus motorima28.05.2013. u 07:42 - pre 132 meseci
Bi on, al' se plaši naftnog lobija.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
82.117.197.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Geet Reactor na sus motorima28.05.2013. u 07:42 - pre 132 meseci
Faco,
ušteda sa ovim "reaktorom" je čak 80%, a bednih 30% se odnosi na HaHaOHaHa generator.
Čitaš li ti uopšte ove gluposti koje nam postuješ?
Eeej 80%, pa to ti je prava revolucija! Naftni lobi će konačno da padne. Ko bi plaćao 10l benzina za nekih 120 km, kad tu istu razdaljinu može da pređe sa litar lož ulja, litar ulja iz friteze i osam litara vode?!
Ko je toliko lud?!
A, da ... postoje neke blage sumnje u vezi mentalnog zdravlja pronalazača, ali to je sve sitnica. Prljave laži naftnog lobija.
Samo napred faco i obavezno nam javi kako si prošao.
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

paterson

Član broj: 280661
Poruke: 535



+47 Profil

icon Re: Geet Reactor na sus motorima28.05.2013. u 10:14 - pre 132 meseci
Эkonomiя benzina 80% - эto realьno!



Citat:
Video opыta na dvuhtaktnom DVS s prostoй sistemoй polučeniя i podači deševogo toplivnogo gaza s ispolьzovaniem vodы i vыhlopnыh gazov motora, sdelannыe Dmitriem iz goroda Mogileva i pokazannыe im na rutube.ru Toplivnый gaz polučaetsя putem propuskaniя vыhlopnыh gazov čerez rastvor vodы i benzina. Dannый toplivnый gaz obladaet praktičeski odinakovoй kaloriйnostью s benzom. Takim obrazom, dostigaetsя porяdka 80% эkonomii benzina i praktičeski do nulя snižaetsя toksičnostь vыhlopnыh gazov. V nastoящee vremя dannaя tehnologiя aprobiruetsя na otečestvennыh avtomobilяh.
 
Odgovor na temu

sad_ste_face_jel

Član broj: 300015
Poruke: 309
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: Geet Reactor na sus motorima28.05.2013. u 14:42 - pre 132 meseci
Usreda je do 30 % za automobile da si pogledao sajt koji sam okacio znao bi o cemu pisem.Jer ima vise vrsta Geet reaktora http://quanthomme.free.fr/qhsu...Real2010SystGillierPantone.htm
A da pronalazac je bas glup nema sta samo ne vidim zbog cega kada je ovo sve veoma prosto za shvatiti i konstruisati.
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
82.117.197.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Geet Reactor na sus motorima28.05.2013. u 15:08 - pre 132 meseci
Pronalazač nije glup već je psihički nestabilan i nesposoban za samostalni život.
Ali zato, njegov Geet štedi 80% goriva.

Nijedan Geet nije testiran u kontrolisanim uslovima, već se sve svoji na standardnu priču i placebo.

"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

sad_ste_face_jel

Član broj: 300015
Poruke: 309
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: Geet Reactor na sus motorima28.05.2013. u 20:00 - pre 132 meseci
I sta to znaci? Ako nije testiran u kontrolisanim uslovima to je glupost?
Zasto bi ovo bio placebo kada se ne koristi nikakva el energija iz auta vec samo temperatura izduvnih gasova koja je i onako ne iskoriscenja.A zna se da su temperature izduvnih gasova velike.Prema tome mi mozemo napraviti mix goriva bilo da je to voda-alkohol-benzin-nafta-ulje i dr... i ta isparenja saljemo u motor i tu nema nikakvog placebo efekta jedino na novijim automobilima zbog elektronike i senzora inace na klasicnim dizelima ne mozemo nista izgubiti.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Geet Reactor na sus motorima29.05.2013. u 07:20 - pre 132 meseci
Citat:
sad_ste_face_jel: I sta to znaci?
Upravo tvoj drugi deo posta je standardna priča - "žvaka" - rekla kazala. Isprazno teoretisanje.

Citat:
sad_ste_face_jel:Ako nije testiran u kontrolisanim uslovima to je glupost?
Ako nije testirano, onda je glupost dok se ne dokaže suprotno. Tako to funkcioniše sa patentima koji tvrde da su revolucionarni pronalasci. 30% uštede goriva kod motora SUS je svakako tvrdnja o revolucionarnom pronalasku.

Dakle, ostavi se praznih reči i teoretskog dokazivanja. Napravi uređaj, koristi ga, obavi merenja pa se onda javi. Dok god to ne uradiš, ovde na forumu će da se sprdaju tvojim postovima.
Ti sad nekako dođeš kao Tesla ! :)

Nemoj samo da zaboraviš da je prvi motor sa unutrašnjim sagorevanjem konstruisan 1885 i da od tada do sada stotine hiljada inženjera u hiljadama razvojnih centara svakodnevno rade na usavršavanju, povećanju snage i smanjenju potrošnje takvih motora. Pokaži im i dokaži im koliko su nesposobni !
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
82.117.197.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Geet Reactor na sus motorima29.05.2013. u 08:07 - pre 132 meseci
Pa vidi ...
sviđa mi se ta ideja vožnje na vodu,
ali šta ako umesto onih ulja iz friteze iskoristimo npr prešišćeni kerozin ili neko kvalitetnije gorivo, ali u razmeri 1:13 sa vodom (shodno tome što je kvalitetnije gorivo), onda ja VERUJEM da će ušteda biti oko 80%.
Samim time ovo predstavlja unapređenu verziju Geet-a i nije potrebno nikakvo testiranje, jer su stručnjaci ocenili da Geet stvarno prave uštedu u potrošnji, a pošto je ovo unapređena verzija onda i ona štedi.
Trenutno radim na modelu koji bi radio u razmeri 1:100,000. Ostalo je samo par sitnih proračuna i da prefarbam limove reaktora, ali ovaj sistem će predstavljati plinsku turbinu za proizvodnju električne energije i uz simbolična ulaganja od 250 EUR moći će da napaja grad od ~ 250,000 ljudi. A cena električne energije neće prelaziti 15 dinara po stanu (prosečno 2,500KWh).
Ako serijski vežemo 15 komada, moći ćemo da napajamo ceo Beograd, a sa 50 komada celu Srbiju i da nam ostane za izvoz.
Naravno bila bi čista glupost insistirati na dokazivanju ovoga, jer je očigledno da deluje. Samo naftni lobi širi neistine o tome.

"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Geet Reactor na sus motorima29.05.2013. u 08:40 - pre 132 meseci
A šta da radimo mi koji nemamo fritezu ? I gde da kupim kerozin ?!
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Geet Reactor na sus motorima

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 17948 | Odgovora: 87 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.