Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako napraviti update sa sopstvenim siframa?

[es] :: Ostali programski jezici :: Kako napraviti update sa sopstvenim siframa?

[ Pregleda: 1814 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

marinsu
Subotica

Član broj: 306442
Poruke: 59
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.radio-srbija.iz.rs


+1 Profil

icon Kako napraviti update sa sopstvenim siframa?21.05.2013. u 11:15 - pre 132 meseci
Evo odlučio sam da pitam onog ko zna princip ili neki program ili nešto kako je moguće napraviti npr. neke fajlove za instal, i sada npr kada tu igru ili nešto instalira da mu traži da ukuca određeni kod. I kada on to učini da mu tu igru pokreće npr na određeno vreme 30 dana, kao premium fazon? A kada prođe tih 30 dana da ne može da koristi npr te komande neke ili ti tu igru? Šta je fazon ovde? Na koji način to funkcioniše i kako se može uraditi? Ovo me je počelo zanimati čisto iz svoje znatiželje, volim računare, bavim se web programiranjima za početak i uopšteno oko nekih sitnica. Dobro poznajem računar i njegove sposobnosti ali želim svoje znanje da unapređujem koliko je to moguće. Ako može neko da mi objasni biću mu vrlo zahvalan i pomoći ako mu trebalo nešto za buduće oko web-a ;) A može i naziv neki kako se to stručno zove :) Jer usputno kad sam postavio ovo pitanje pokušavam da nađem na čuvenom google to što me interesuje ali bezuspešno
^vip^
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Kako napraviti update sa sopstvenim siframa?22.05.2013. u 20:10 - pre 132 meseci
Ne postoji univerzalni pristup implementacije trial programa, jer bi onda postojao i univerzalni krek.

Neka rezmisljanja:
http://www.elitesecurity.org/t215855-Skriveni-key-Registry
 
Odgovor na temu

marinsu
Subotica

Član broj: 306442
Poruke: 59
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.radio-srbija.iz.rs


+1 Profil

icon Re: Kako napraviti update sa sopstvenim siframa?27.05.2013. u 10:54 - pre 132 meseci
Da ali meni je potrebno neki tut ili nesto sto ce mi se pokazati kako ja to da uradim. Mislim da si mi ti dao link za trial verzije kako pronaci i otljucati ga. Ja ne mislim na to, vec na to da ja napravim npr. neke fajlove svoje ili ti neki svoj program koji sam napravio i kada neko instalira preko exe fajla koji isto tako napravim i udje u tu igru da mu trazi pre ili posle pocetka sifru kako bi pristupio i mogao uci u igru, ali tako da vazi na mesec dana ili na neki par dana u zavisnosti koliko odredim da taj kod vazi ako me neko kapira hvala u napred na pomoci :)
^vip^
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali programski jezici :: Kako napraviti update sa sopstvenim siframa?

[ Pregleda: 1814 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.