Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Instalacija IGO navigacije na telefon

[es] :: GPS :: Instalacija IGO navigacije na telefon

[ Pregleda: 20282 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

WhiteWooolf
Vuk Petrović
student
Beograd, Srbija

Član broj: 311476
*.adsl-a-11.sezampro.rs.

icon Instalacija IGO navigacije na telefon08.05.2013. u 15:52 - pre 349 dana i 15h

Da li neko detaljno može detaljnije da objasni instalaciju IGO navigacije na android? (za htc one V telefon)
Tražio sam po forumima, a uglavnom linkovi koji su okačeni više nisu u funckiji. Pa ako može za pomoć....pozz

Odgovor na temu

Boris Maksic
PUS, Zlatara Majdanpek
Donji Milanovac

Član broj: 101663
*.dynamic.isp.telekom.rs.

icon Re: Instalacija IGO navigacije na telefon08.05.2013. u 16:47 - pre 349 dana i 14h
Copy paste fajla prikacenog uz instalaciju:

iGo My Way 8.4.3 sa mapama Evrope

Uputstvo:

1. Izaberite .apk fajl koji odgovara rezoluciji vaseg telefona

2. Instalirajte i NEMOJTE DA GA POKRENETE!

3. Kopirajte iGO fasciklu na sd karticu

4. Izbrisite LICENCE fasciklu i zamenite je sa drugom koja se nalazi u Installer fascikli

5. Pokrenite iGO aplikaciju i konfigurisite

6. Srecan put! :)

maksa1977

Odgovor na temu

Hackman
Dalibor Savic
Srbija,Nis

Član broj: 13338
*.com
Via: [es] mailing liste

icon Re: Instalacija IGO navigacije na telefon11.05.2013. u 00:59 - pre 347 dana i 6h
Laptopovi

Koja je najnovija verzija Igoa, i može li za nju neki link za skidanje
Hackman

Odgovor na temu

WhiteWooolf
Vuk Petrović
student
Beograd, Srbija

Član broj: 311476
*.adsl-a-11.sezampro.rs.

icon Re: Instalacija IGO navigacije na telefon14.05.2013. u 02:04 - pre 344 dana i 5h
Hvala puno, još kad bi neko našao regularan link gde bi to mogao da skinem bio bih mu duplo zahvalan :)

Odgovor na temu

Nemanja
Informatiker

Član broj: 4663
*.cust.tele2.at.

icon Re: Instalacija IGO navigacije na telefon19.05.2013. u 21:17 - pre 338 dana i 10h
Nije dozvoljeno reklamiranje drugih foruma, ali probaj na jednom forumu iz susedne bivse bratske republike ...

Nego mene zanima, da li je neko uspeo da pokrene Live Traffic opciju na ovoj navigaciji, i kako ?

Poz

Odgovor na temu

smsoft
Kraljevo

Član broj: 118585
46.151.132.*

icon Re: Instalacija IGO navigacije na telefon09.08.2013. u 11:11 - pre 256 dana i 20h
Da ne otvaram novu temu..
Instalacija iGO Primo prosla bez problema na android 4.1, telefon Huawei g 510. Ali!!!
Kod ukljucivanja GPS modula aplikacija mi nezno saopsti "nazalost aplikacija igo primo je prestala sa radom"
Video sam po net-u da se problem javlja i kod drugih, ali predlozi resenja su potpuno nejasni. Zna li neko nesto o ovome..?
Napominjem da Igo MyWay radi bez greske

"With SM Soft, one's never alone."

Odgovor na temu

dobri nikola
nikola zdravkovic
automehanicar
nikola
pancevo

Član broj: 319657
*.dynamic.isp.telekom.rs.

icon Re: Instalacija IGO navigacije na telefon01.04.2014. u 16:14 - pre 21 dana i 15h
Potrebna mi je pomoc, prosle godine drug mi je insatalirao iGO navigaciju na srpskom, na HUAWEI ASCEND Y210D. Besprekorno je funkcionisalo do danas. Postavim rutu bez problema ( relacija Pancevo - Beograd ), mapa se lepo prikaze, zvukovna navigacija je jako slaba, mada sam sve pojacao na telefonu ( maksimum ). Posle par minuta program iGO se sam iskljuci, ponovo ga aktiviram ( pokusao 20 puta ), program se pokrene i posle 5-6 sekundi, oped iskljuci. Probao sam i bateriju da izvadim na sat vremena, ali nikakvih poboljsanja.

Sta bi po Vama moglo da prestavlja problem sto se program navigacije skroz iskljuci i sto je slab ton? Da li je moguce da je sam telefon neke funkcije promenio, kazite mi nasta bi trebalo obratiti paznju ( koje stavke da pregledam, kako izgledaju tacni parametri )?
Hvala Vam unapred na razumevanju, ako Vam nije tesko posaljite mi odgovor na:
nikolazdravkovicpa@yahoo.com
nikola zdravkovic

Odgovor na temu

smsoft
Kraljevo

Član broj: 118585
*.dynamic.sbb.rs.

icon Re: Instalacija IGO navigacije na telefon01.04.2014. u 19:06 - pre 21 dana i 12h
napravi backup telefona, zatim resetuj telefon na fabricka podesavanja, ne instaliraj gomilu aplikacija i igrica vec samo ono sto je potrebno. Instaliraj ponovo iGO....
U samom programu imas podesavanja za jacinu zvuka, tamo ti je verovatno utisano....
Eto to bih ja napravio. Ako mozes pronadji noviju verziju programa i njegove dodatke. Ne ukljucuj skinove za iGO, vec samo osnovni izgled, to je sasvim dovoljno.
Ako nesto nije jasno posalji privatnu poruku.
"With SM Soft, one's never alone."

Odgovor na temu

[es] :: GPS :: Instalacija IGO navigacije na telefon

[ Pregleda: 20282 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.