Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Transcendov program za opravku fleshke ne radi. Moze li neki predlog?

[es] :: Storage :: Transcendov program za opravku fleshke ne radi. Moze li neki predlog?

[ Pregleda: 1300 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

herzog

Član broj: 69219
Poruke: 1095
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 41486438


+298 Profil

icon Transcendov program za opravku fleshke ne radi. Moze li neki predlog?30.04.2013. u 16:06 - pre 133 meseci
Ne znam kako je kvar nastao. Nisam je nijednom izvadio bez kliktanja na dugme 'safely remove'.
Kvar je najpre izgledao ovako : Uštekam , i prikaže se onaj meni gde sistem (7) priupita šta hoću
da radim, i onda se najednom izgubi (uz karakteristićan zvuk, kako kad se klikne 'safely remove',
isti alert tone-zvuk upozorenja). Probao sam to par puta, vide se fajlovi ali se tako brzo samo isključi
da nema apsolutno nikakve šanse da pokrenem ili kopiram bilo koji fajl.

Onda sam otišao na http://www.transcend-info.com/Products/online_recovery_2.asp
pa probao najpre opciju da očuva sve fajlove , da je nekako opravi. Dobio sam poruku
da je uspelo. A nije. Onda sam kliknuo na drugu opciju (Da sve formatira), pa sam dobio praznu flešku,
koja takodje ne radi, uz istu manifestaciju problema kao što sam naveo u prvom pasusu.
Garancija je istekla.

...
Isto ovako mi se ponaša 1 miš (sam se isključuje, pa se opet uključuje,ali njega sam batalio)
H bibz cbgcvfh arzn zhqebfgv , cerqwv an fyrqrćv.
 
Odgovor na temu

gti2

Član broj: 25296
Poruke: 2776
*.opera-mini.net.



+334 Profil

icon Re: Transcendov program za opravku fleshke ne radi. Moze li neki predlog?30.04.2013. u 21:12 - pre 133 meseci
Moguce je da imas prekid na USB konektoru.Da li si probao da je stekas i u prednje i u zadnje konektore?
 
Odgovor na temu

herzog

Član broj: 69219
Poruke: 1095
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 41486438


+298 Profil

icon Re: Transcendov program za opravku fleshke ne radi. Moze li neki predlog?02.05.2013. u 16:48 - pre 133 meseci
Ne radi ni otpozadi. Pali se i gasi naizmence, a izgleda da je program JetFlashRecovery nije ni formatirao.
Fajlovi (ovi sitniji) mogu da se pokrenu , ukoliko sam dovoljno brz.
H bibz cbgcvfh arzn zhqebfgv , cerqwv an fyrqrćv.
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Moderator
Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.adsl-3.sezampro.rs.



+3779 Profil

icon Re: Transcendov program za opravku fleshke ne radi. Moze li neki predlog?08.05.2013. u 17:09 - pre 133 meseci
Pogledaj ovu topovanu temu. Ja sam neke Transcendove fleske koje nisu saradjivale uspeo da osposobim sa alatima koji su pomenuti u toj temi.
 
Odgovor na temu

[es] :: Storage :: Transcendov program za opravku fleshke ne radi. Moze li neki predlog?

[ Pregleda: 1300 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.