Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SEO asistent - stalan posao, full time

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: SEO asistent - stalan posao, full time
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1150 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SoftLINK
HR, LINKgroup
Beograd

Član broj: 305395
Poruke: 10
*.mediaworksit.net.

Sajt: www.link.co.rs

+1 Profil

icon SEO asistent - stalan posao, full time22.04.2013. u 16:25 - pre 134 meseci
LINK group je kompanija koja se već 15 godina uspešno bavi profesionalnom edukacijom i sertifikacijom iz oblasti informacionih tehnologija i savremenog poslovanja. Lider je u obrazovanju na daljinu na prostoru Jugoistočne Evrope i pionir u svetu u razvoju softverskih rešenja za online edukaciju. U okviru obrazovnog sistema LINK group-a svoju delatnost obavljaju četiri obrazovne institucije: ITAcademy, BusinessAcademy, Visoka škola strukovnih studija za informacione tehnologije - ITS i Srednja škola za informacione tehnologije – ITHS. Kvalitet i ugled ovih ustanova potvrđuju partnerstva i sertifikacije vodećih svetskih kompanija i obrazovnih institucija - Microsoft, Apple, Adobe, VUE, Prometric, ispitno odeljenje Cambridge Univerziteta - kao i akreditacija Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja RS. Putem učenja na daljinu, LINK group okuplja polaznike u preko 120 zemalja širom sveta.

Tražimo kandidate za poziciju:

SEO & WEB AD ASSISTANT

Beograd, Zemun

Opis posla:
Organizacija i sprovođenje promotivnih kampanja na Internetu
Optimizacija korporativnih web sajtova
Rad na obezbeđivanju organskih pozicija na pretrazi - SEO optimizacija
Vođenje kompanijskih naloga na društvenim mrežama – kreiranje kampanja, sprovođenje aktivnosti
Optimizacija i vođenje PPC kampanja
Analiza i kreiranje izveštaja o uspešnosti sprovedenih aktivnosti
Praćenje i implementacija trendova u internet marketingu
Pisanje članaka za korporativni blog

Uslovi:
Poznavanje principa optimizacije web sajta prema zahtevima pretraživača (SEO)
Iskustvo i znanje u Google AdWords, Facebook Ads
Iskustvo u vođenju online kampanja u korporativnom okruženju
Iskustvo u internet oglašavanju (PPC, DISPLAY)
Posedovanje aktivnog naloga na društvenim mrežama
Prednost: vođenje sopstvenog bloga ili web sajta

Profil kandidata:
Analitičnost i sistematičnost u radu
Dobre komunikacione i prezentacione veštine
Sposobnost lične organizacije i koordinacije različitih radnih zadataka
Samoinicijativa, inovativnost u radu

Nudimo:
Rad u profesionalnom i dinamičnom okruženju koje se konstantno razvija
Nagrađivanje u skladu sa postignutim rezultatima
Mogućnost daljeg profesionalnog usavršavanja

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahteve, CV sa naznakom pozicije za koju konkurišete pošaljite do 01.05.2013. na adresu [email protected]

Više o kompaniji
www.link.co.rs

[Ovu poruku je menjao SoftLINK dana 22.04.2013. u 17:37 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao SoftLINK dana 22.04.2013. u 17:42 GMT+1]

0

Navigacija