Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Skajp ne prepoznaje kameru

[es] :: Instant Messaging :: Skajp ne prepoznaje kameru

[ Pregleda: 13249 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cetina
Novi Sad

Član broj: 190746
Poruke: 47
*.mbb.telenor.rs.



+3 Profil

icon Skajp ne prepoznaje kameru11.04.2013. u 21:18 - pre 133 meseci
Sve je radilo kako treba, i odjednom je skajp prestao da prepoznaje kameru. Obrisao sam skajp, instalirao novi, takodje i drajver za kameru. Softver od kamere normalno prepoznaje kameru sto znace da je kamera ispravna, ali mi nije jasno zasto skajp ne moze da je prepozna. Takodje je problem sto ja ne vidim kameru od drugog korisnika kada je on ukljuci.

Hitno mi treba pomoc, hvala unapred....
Limundo ! Aukcija broj 1 na Balkanu ! Pridruzi se i licitiraj ! Link:
http://www.limundo.com/ref/cetojevic
 
Odgovor na temu

Uroboros
Novi Sad

Član broj: 314020
Poruke: 8



Profil

icon Re: Skajp ne prepoznaje kameru14.04.2013. u 16:23 - pre 133 meseci
Pozdrav.
Takodje i ja imam isti problem sa kamerom i skype-om... Imao sam prilike da na dva racunara (malo starije konfiguracije, win xp) instaliram skype i kamere ali jednostavno skype nije hteo da prepozna nijednu kameru dok je video chat preko fb radio bez ikakvih problema. Kamera se fino instalira, lepo se vidi slika u pratecoj aplikaciji za nju ali skype ne reaguje. A kad sam te iste kamere instalirao na svoj racunar nije bilo nikakvih problema, pojavljivale su se u listi za izbor u skype-u i radile normalno.
 
Odgovor na temu

cetina
Novi Sad

Član broj: 190746
Poruke: 47
*.mbb.telenor.rs.



+3 Profil

icon Re: Skajp ne prepoznaje kameru15.04.2013. u 20:22 - pre 133 meseci
Resio sam problem, instalirao sam stariju verziju skajpa i kamera je radila bez problema!

Pozdrav!
Limundo ! Aukcija broj 1 na Balkanu ! Pridruzi se i licitiraj ! Link:
http://www.limundo.com/ref/cetojevic
 
Odgovor na temu

GORSHTAK
Ivan Matić

Član broj: 136182
Poruke: 285
*.aDSL.Verat.Net.



+5 Profil

icon Re: Skajp ne prepoznaje kameru02.06.2013. u 13:20 - pre 131 meseci
Sad sam i ja nakod dužeg vremena ukljucio kameru na skajpu i strefilo me je neprijatno iznenađenje, ne prepoznaje kameru koja RADIIIII.
Čitao sam malo po internetu i ispade da sad skajp ima spisak kamera sa kojim će da radi, ili da kažem stručno... radi samo sa skajp sertifikovanim kamerama.
Neko je preporučio da se instalira ManyCam (Virtual WebCam) i da ce to resiti problem, međutim meni nije pomoglo...
Definitivno tema za razmišljanje.... Ali definitivno, sve sto M$ uzme u ruke zas**e
 
Odgovor na temu

GORSHTAK
Ivan Matić

Član broj: 136182
Poruke: 285
*.adsl.verat.net.



+5 Profil

icon Re: Skajp ne prepoznaje kameru28.07.2013. u 22:54 - pre 129 meseci
Mali update na temu.
Drnao sam skajp sa ganc novom microsoftovom kamerom, pa mi opt nije radilo.
Tek nakon nekog vremena mi je skajp nekako "javio" da najnovije verzije ne podrzavaju kameru na starim racunarima.
Pratio sam korake i nasao sam link ka verziji 6.1 koja ne radi nikakav update na najnovije verzije skajpa, tako da mi sada radi.
A koji je link..... ni sada ne mogu da ga nadjem, sacuvao sam instaler na svom kompu....
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: Skajp ne prepoznaje kameru

[ Pregleda: 13249 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.