Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kurs programiranja u Novom Sadu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Kurs programiranja u Novom Sadu

[ Pregleda: 3114 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Rusi
Novi Sad

Član broj: 64282
Poruke: 292



+5 Profil

icon Kurs programiranja u Novom Sadu27.03.2013. u 13:24 - pre 133 meseci
Interesuje me kakav je NS po ovom pitanju. Kako vidim u BG-u ima skola i to ne jedna nego vise da moze licno da se pohadja na nastavama. NS je dosta jak u IT sektoru ali nemaju bas neki izbor kada je u pitanju neko ko hoce da krene samostalno a da pre toga nije isao na fakultet za programiranje.
Od nedavno sam krenuo C da ucim, ok mi ide i sto je jos vaznije zainteresovan sam da ucim dalje. Pa jednog dana na osnovu znanja cu znati u kom smeru da nastavim. Iz tog razloga hteo bi da krenem na neki kurs, ali kako sam gledao i trazio slaba vajda. Znam za dve skole racunara u NS-u (ne znam da li smem da ih reklamiram) koji imaju neke kurseve ali se sve to najcesce ipak svodi u tim skolama da se uci Office i tome slicno.
Tako da bi zamolio neke bolje upucene novosadjane da li znaju za neke kurseve, da li ima u okviru fakulteta PMF i FTN neki kurs itd.

Sto se tice online tu kako vidim postoji it-akademija i comtrade-ova skola. Za it-akademiju vidim da postoji tema ali kao sto rekoh pre bi voleo da negde uzivo prisustvujem nego preko interneta da ucim. Ipak necu bas tolko savremen da budem :) ali u krajnom slucaju i to dolazi u obzir. Do tada na cujem sta moj NS nudi :).
 
Odgovor na temu

gibaracione

Član broj: 267513
Poruke: 20



+1 Profil

icon Re: Kurs programiranja u Novom Sadu20.07.2013. u 21:55 - pre 130 meseci
Na FTN nema kurs programiranja za osobe koje ne pohadjaju isti, bar ja nisam za to cuo. Ostalo i mene zanima jer sam se takodje bacio u samostalno ucenje.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Kurs programiranja u Novom Sadu

[ Pregleda: 3114 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.