Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Punto - Zvuk pri ljuljanju iz prednjeg amortizera???

elitemadzone.org :: AutoZone :: Punto - Zvuk pri ljuljanju iz prednjeg amortizera???

[ Pregleda: 1769 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ghost_iggy
M.Sc. Mechanical Engineer
Beograd

Član broj: 183831
Poruke: 30
188.93.120.*



+1 Profil

icon Punto - Zvuk pri ljuljanju iz prednjeg amortizera???26.02.2013. u 22:07 - pre 135 meseci
Pozdrav svim clanovima!

Imam jedno pitanje. Imam punta 1,9 jtd, 2001 godiste. Kupio pre par dana. Primetih, pri sporoj voznji na losem neravnom putu da mi nesto kao skripuce u prednjem desnom tocku. Posle, kad sam parkirao, zaljuljao sam prednji desni tocak i kad se jace zaljulja cuje se zvuk slican zvuku sistanja vazduha/ulja u amortizeru. U levom amortizeru se nista ne cuje kad ga jako ljuljam kao ni u ovom desnom pri laganom ljuljanlju. Cenim da nije neki problem jer se auto isto giba sa obe strane, i u voznji se ne cuje nista. Sta bi moglo otprilike biti?
iggy
 
Odgovor na temu

Cezar Corolla
Automehanicar

Član broj: 308649
Poruke: 477



+52 Profil

icon Re: Punto - Zvuk pri ljuljanju iz prednjeg amortizera???27.02.2013. u 14:49 - pre 135 meseci
Ako se isto ponasaju amortizeri, onda nije nista strasno. Desni je poceo da se cuje, ali moze tako da ide jos.
 
Odgovor na temu

Ghost_iggy
M.Sc. Mechanical Engineer
Beograd

Član broj: 183831
Poruke: 30
*.static.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Punto - Zvuk pri ljuljanju iz prednjeg amortizera???04.03.2013. u 13:25 - pre 135 meseci
Hvala na odgovoru. Zaljuljao sutradan i ne cuje se nista, verovatno nesto trenutno zabagovalo. :) Pozdrav
iggy
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Punto - Zvuk pri ljuljanju iz prednjeg amortizera???

[ Pregleda: 1769 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.