Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Posle restartovanja pc-a ,neprepoznaje mis iako je ukljucen

[es] :: Windows drajveri :: Posle restartovanja pc-a ,neprepoznaje mis iako je ukljucen

[ Pregleda: 950 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

novkman92
Milan Novkovic
Nezaposlen
Novi sad

Član broj: 260932
Poruke: 29
77.243.22.*



+5 Profil

icon Posle restartovanja pc-a ,neprepoznaje mis iako je ukljucen30.01.2013. u 07:20 - pre 136 meseci
Treba mi pomoc,naime kupio sam novi kompjuter (znaci samo kuciste) sa instaliranim Windows 7 Ultimate na koji sam prikljucio mis sa starog komjutera koji je naravno kinez iGmax izgleda kao x7(ali nije)
e sad problem je sto kad restartujem komp.i kad se digne sistem on u opste ne prepoznaje mis,sve dok ga ne iskopcam i ponovo ukopcam u usb slot!kontam da je softwerski problem,a ja ne znam kako da ga resim!
STA DA RADIM IZLUDECU AKO STALNO BUDEM MORAO DA GA ISKLJUCUJEM I UKLJUCUJEM! []
 
Odgovor na temu

bozabaksuz
Boza BASS

Član broj: 88137
Poruke: 99
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Posle restartovanja pc-a ,neprepoznaje mis iako je ukljucen04.02.2013. u 18:15 - pre 136 meseci
Pogledaj na koji usb port ti je ukljucen mis, ako je USB (gledaj da bude ukljucen sa zadnje strane kucista). Mozda je bio ukljucen na USB 3.0 ako ti je novija ploca (ulaz je bojen plavom bojom kod mene na ploci i pri vrhu je kucista). Pokusaj sa drugim ulazima, najbolje one u blizini prikljucka za LAN. Probaj pozajmi misa od nekog (neki kvalitetan) ako radi, zameni bolje stavi kvalitetnog misa, nego da sjebes usb port na novoj masini, manja je steta.
"Ne napadam, radije se branim, ni stopu napred, radije korak unazad"
To se zove Kretati se ne-kretanjem,
Najaviti napad bez najave,
Boriti se bez borbe,
Ratovati bez oruzja.
Nema vece nesrece od potcenjivanja neprijatelja. Ko neprijatelja unizi, izgubice moja nacela.
Otuda, kad vojske podjednake snage rat pod svoje uzme,
Tragicna je ona strana koja pobedu za pobedom nize.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: Posle restartovanja pc-a ,neprepoznaje mis iako je ukljucen

[ Pregleda: 950 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.