Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zašto mladi danas nemaju posao

[es] :: Ekonomija :: Zašto mladi danas nemaju posao

Strane: << < .. 142 143 144 145 146 147

[ Pregleda: 621902 | Odgovora: 2925 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.emea.verizonbusiness.com.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: Zašto mladi danas nemaju posao11.07.2014. u 15:34 - pre 119 meseci
Da gomila komentatora sa vrhunskim zabludama.
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Zašto mladi danas nemaju posao11.07.2014. u 16:12 - pre 119 meseci
Za razliku od stručne analize ministra Vulina, dokazanog eksperta u svojoj struci i nepristrasnog posmatrača društvenih promena u Srbiji.

Koliko Vulin ima godina radnog staža izvan politike? Ne računam ono "kolumnista".
 
Odgovor na temu

skins_01
Persinac

Član broj: 101678
Poruke: 44
*.dynamic.sbb.rs.



+6 Profil

icon Re: Zašto mladi danas nemaju posao13.07.2014. u 09:49 - pre 119 meseci
Citat:
Za razliku od stručne analize ministra Vulina, dokazanog eksperta u svojoj struci i nepristrasnog posmatrača društvenih promena u Srbiji.

Koliko Vulin ima godina radnog staža izvan politike? Ne računam ono "kolumnista".

Potpuno se slazem, ne mozes da vodis bilo sta ako ti je jedini posao politika i ako samo to znas.
Njaveci problem ove drzave sto je dopustila da ljudi bez i jednog dana radnog staza odlucuju o svima nama, jedini posao u zivotu svima njima je sto su se uvlacili u dupe i sad su tamo gde jesu, ne mislim sad na bilo koga pojedinacno, vec na sve njih.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.web.vodafone.de.



+7177 Profil

icon Re: Zašto mladi danas nemaju posao13.07.2014. u 10:27 - pre 119 meseci


Priznajem da ne pratim situaciju u Srbiji vec vise godina, rekoh sad da kliknem da vidim sta je ovo i imam sta da vidim:

Citat:

Ministar za rad, zapošljavanje, siocijalna i boračka pitanja Aleksandar Vulin


Jel ovo neka za*bancija ili je ovaj lik ozbiljno ministar za... rad?!?!? RAD?

Secam se dok sam jos ziveo u Srbiji (a to je bilo davno) ovaj trut nije imao ni nanosekund radnog staza, a pretpostavljam da ni danas nije nista bolje. "Rad" u vidu ispijanja kafa i trabunjanja po politickim tribinama se ne racuna.

Ako je ovo stvarno, mislim mogli su slobodno i Rolanda McDonald-a da postave za ministra rada, Roland bar ima iskustvo u zasmejavanju dece.

I kakve f*ckin veze imaju rad i... boracka pitanja? Pretpostavljam da gore pomenuti klovn (ne Roland) misli da to ima neke veze i da je on kvalifikovan necim da se bavi sa tim stvarima u isto vreme i na istom mestu.

IMHO, doticni lik cak ni za okretanje hamburgera nije kvalifikovan posto cisto sumnjam da je i to u zivotu radio.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Zašto mladi danas nemaju posao13.07.2014. u 14:02 - pre 119 meseci
Postoji ovde i dodatni problem - promenili smo mnogo vlada za poslednjih 20 godina, ali konkretno kad je u pitanju ministarstvo rada bilo je nepisano pravilo da se za ministra postavlja neko ko je politicki zasluzan i ciji je posao da ispija kafe, slika se za novine i kaze 2-3 recenice koje mu saopste pomocnici. Ali - pomocnici ministra su bili osobe koji su maheri za taj posao, koji imaju znanje i ogromno iskustvo i oni su bili tu da odrade posao, bez obzira iz koje je stranke bio ministar. Nisam propratio do kraja, ali sam cini mi se da je ovog puta bilo drugacije - mesta pomocnika ministra su takodje podeljena prema stranackim zaslugama i nastupio je raspad sistema, situacija gde je ono sto je godinama rutinski resavano pocelo da predstavlja neresiv problem.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

dule_ns
Novi Sad

Član broj: 123863
Poruke: 257
194.247.212.*



+690 Profil

icon Re: Zašto mladi danas nemaju posao14.07.2014. u 09:56 - pre 119 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:

Jel ovo neka za*bancija ili je ovaj lik ozbiljno ministar za... rad?!?!? RAD?

Secam se dok sam jos ziveo u Srbiji (a to je bilo davno) ovaj trut nije imao ni nanosekund radnog staza, a pretpostavljam da ni danas nije nista bolje. "Rad" u vidu ispijanja kafa i trabunjanja po politickim tribinama se ne racuna.

Ivane, ni naš trenutni premijer nema ništa više radnog staža (naravno ako ne računamo poslaničko ili ministarsko mesto kao rad).
 
Odgovor na temu

[es] :: Ekonomija :: Zašto mladi danas nemaju posao

Strane: << < .. 142 143 144 145 146 147

[ Pregleda: 621902 | Odgovora: 2925 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.