Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ne mogu da posaljem imejl sa mail.com-a nekom ko ima [email protected]

[es] :: E-mail :: ne mogu da posaljem imejl sa mail.com-a nekom ko ima [email protected]

[ Pregleda: 2531 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Alias
Iliti Takozvani
SM

Član broj: 4587
Poruke: 59
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon ne mogu da posaljem imejl sa mail.com-a nekom ko ima [email protected]30.10.2012. u 15:13 - pre 138 meseci
Poštovani,

kada sa mog imejl naloga na mail.com-u pokušam da pošaljem imejl mojim kolegama koji imaju nalog na neobee.net dobijem obaveštenje:

failure notice
[email protected]

Hi. This is the qmail-send program at mailout-us.gmx.com.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

<[email protected]>:
80.74.160.47_does_not_like_recipient./Remote_host_said:_550_This_is_know_spam_mail./Giving_up_on_80.74.160.47./

Sve ostale imejlove šaljem najnormalnije...


Pozdrav
 
Odgovor na temu

GORSHTAK
Ivan Matić

Član broj: 136182
Poruke: 285
*.adsl.verat.net.



+5 Profil

icon Re: ne mogu da posaljem imejl sa mail.com-a nekom ko ima [email protected]04.11.2012. u 22:16 - pre 138 meseci
To moraš pa rešavaš sa orion telekomom da te skinu sa crne liste. Najbolje da ti i kolege koji su kod tog provajdera priskoče u pomoć tako što će i oni tražiti da te skinu sa crne liste.
 
Odgovor na temu

gemiks

Član broj: 308280
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: ne mogu da posaljem imejl sa mail.com-a nekom ko ima [email protected]07.11.2012. u 11:58 - pre 138 meseci
he, he, he... probao sam... nemaju pojma o cemu se radi... znao sam i pre nego sto sam ih nazvao... stvar cu resiti sto cu svima reci da se skinu sa neobee.net-a tj. oriona... to ce biti lakse
 
Odgovor na temu

[es] :: E-mail :: ne mogu da posaljem imejl sa mail.com-a nekom ko ima [email protected]

[ Pregleda: 2531 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.