Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SAE Institute u Beogradu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: SAE Institute u Beogradu

[ Pregleda: 1966 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Razer87
Ministar Pajtic
Novi Sad, Serbia

Član broj: 308134
Poruke: 84
*.mbb.telenor.rs.



+39 Profil

icon SAE Institute u Beogradu26.10.2012. u 20:16 - pre 139 meseci
Pozdrav i postovanje kolegama sa foruma!

Planiram uskoro da napravim veliki preokret u zivotu pa me zanima vase misljenje i savet!

Nedavno se u Beogradu otvorilo odeljenje cuvenog britanskog instituta SAE, koji je poznat sirom celog sveta. Ono sto je mene najvise privuklo u celoj toj prici je smer za audio inzinjering, koji sam oduvek zeleo da studiram, ali davne 2006 godine, kada sam ja upisivao studije, nije bilo te opcije. Cena skolovanja za godinu dana studija na tom institutu je 5 000 eura. Cenim da mi treba jos najmanje toliko za godinu dana zivota u Beogradu (stan, racuni, hrana, sve ostalo..)

Ono sto mene zanima, da li je bilo ko od vas imao bilo kakvog dodira sa gorepomenutom institucijom ili zna bilo koga ko jeste? Ja planiram da odem u inostranstvo i da u narednih pola godine teskog rada zaradim sebi novac za to skolovanje, pa me zanima da li je taj fax stvarno sve ono sto se o njemu prica! Da li stvarno pruzi obrazovanje u smislu prakticnog znanja, da li stvarno pronalaze dobro placene poslove svojim diplomcima u inostranstvu kao sto kazu da rade, da li su predavaci u Beogradu podjednako strucni kao i predavaci na SAE u Britaniji, Australiji, SAD, Svedskoj, Singapuru? Moram priznati da bih se osecao jako glupo kad bih potrosio 2 godine zivota u radu i ucenju da bi se pokazalo kako je to bila jedna velika greska, kao sto je vec bio slucaj na instituciji na kojoj sam studirao osnovne studije, a cije ime sad nije bitno!

Takodje me interesuje koliko su sada placeni poslovi audio inzinjera, kako u studiju, tako i live u zemljama u kojima funkcionise muzicka industrija?

Svima unapred puno hvala na pruzenim informacijama i na izdvojenom vremenu!
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: SAE Institute u Beogradu

[ Pregleda: 1966 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.