Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

sa cim snimati hdmi streaming (samostalni uredaj)

[es] :: Multimedijalni uređaji :: sa cim snimati hdmi streaming (samostalni uredaj)

[ Pregleda: 1747 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zeitoune
jovan brkusanin
nice, francuska

Član broj: 307070
Poruke: 1
*.completel.net.



Profil

icon sa cim snimati hdmi streaming (samostalni uredaj)08.10.2012. u 10:16 - pre 140 meseci
dobar dar,

zelim da snimim u mp4 formatu ako moguce, hdmi streaming, kroz samostalni uredaj.

Snimam decije crtace na moj freebox (zivim u francusku), ali kanal koji emituje ne dozvoljava da se snimak prenese na racunar.

Jedini mi nacin da sacuvam crtac je da ga snimam kad ga dete odlega prvi pu na tv.

Jesi postoji sprava na koju cu da ukljucim box s'hdmi kablom, id od koje ce tv biti prikljucen, i da ta sprava "convert"-uje signal u mp4 file ili .mkv file na jednom hard disk.

Hvala na vasim odgovorima.

Prijatno.

Jovan
 
Odgovor na temu

symbian_6p
Sumadija

Član broj: 59971
Poruke: 197
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: sa cim snimati hdmi streaming (samostalni uredaj)09.10.2012. u 16:23 - pre 140 meseci
mozes mi reci,sta imas sve od konektora na tom freebox-u.....
ima prilicno jeftinih uredjaja za snimanje sa Hard Diskom,ali su i dalje sa opcijom povezivanja preko cinceva,a ne preko HDMI kabla.....a tebi bi trebao uredjaj,koji ima i HDMI in..i OUt....pa da ti snimak bude u mp4,ili mkv.....
ja snimam HD kanale,ali sa mog Sat HD risivera,ali nije to sto ti trazis....:
ovo ispod vrsi poso,ali nije HD
http://www.ebay.com/itm/3-5-SA...orders&hash=item35bafa7700
iPhone2g...iMac G4...PowerBook G4...PowerMac G5...MacPro...Atv2+XBMC....
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: sa cim snimati hdmi streaming (samostalni uredaj)

[ Pregleda: 1747 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.