Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

e-prodavnica sa mogućnošću registrovanja prodavaca

[es] :: Web aplikacije :: e-prodavnica sa mogućnošću registrovanja prodavaca

[ Pregleda: 1823 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mokelet
Beograd, Vozdovac

Član broj: 89322
Poruke: 299
*.dynamic.sbb.rs.



+20 Profil

icon e-prodavnica sa mogućnošću registrovanja prodavaca01.10.2012. u 18:57 - pre 140 meseci
Pozdrav!

Interesuje me da li je neko naišao na free CMS za onlajn prodavnicu koja ima mogućnost registrovanja prodavaca (koji će postavljati proizvode sa opisom i fotkama) i kupaca odvojeno, naravno sa admin panelom koji će nadgledati sve to?
Probao sam razne varijante besplatnih CMS-ova (Prestashop, OSCommerce, OpenCart, ZenCart), ali čini mi se da nemaju mogućnost registrovanja prodavaca već samo admin može da postavlja proizvode. Dakle, nešto slično Limundu, samo sa ograničenim nalozima (kupci mogu samo da kupuju, prodavci da prodaju) i bez aukcija već sa fiksnim cenama proizvoda koji se prodaju?
"Ima jedna vračarija za taj strav od vampiri. Kad se nekoj mlogo plaši, ja mu malko prebajem. Uznem jedno perce od crnu kokošku, jednu rženu slamku i malko bosiljak. Toj držim u ruku, a taj čovek što ga strav, on se krsti a ja bajem: "Otud ide crna kvačka, vodi crni piliki, dovede gi na crno bunjište, tuj čeprljaše i raščeprljaše, s kljunice iskljucaše, i raznesoše i odletoše."
 
Odgovor na temu

nemnesic
nemnesic
Software Developer
Vranje Florida

Član broj: 44355
Poruke: 802
*.ga.at.cox.net.



+64 Profil

icon Re: e-prodavnica sa mogućnošću registrovanja prodavaca08.10.2012. u 15:35 - pre 140 meseci
mozda drupal + http://drupal.org/project/ubercart_marketplace
 
Odgovor na temu

mokelet
Beograd, Vozdovac

Član broj: 89322
Poruke: 299
*.dynamic.sbb.rs.



+20 Profil

icon Re: e-prodavnica sa mogućnošću registrovanja prodavaca10.10.2012. u 21:01 - pre 140 meseci

Hvala nemnesic, probao sam kombinaciju koju si mi preporučio i to je upravo ono što mi je potrebno! Treba naravno instalirati još par modula koji su zahtevani od strane Ubercart modula i to otprilike radi ono što sam zamislio. Problem je međutim u brzini. Iz nekog razloga, skripte se izvršavaju neobjašnjivo dugo vremena (par sekundi) u lokalu. Videću da isprobam na fakultetskom serveru a potom i na shared hostingu.
U međuvremenu sam odlučio da izaberem najmanje zahtevan i najjednostavniji CMS koji ima mogućnost najjednostavnije nadogradnje nekog Cart modula/ekstenzije, a admin stranicu za unos proizvoda od strane različitih vendora ću napisati od nule.
"Ima jedna vračarija za taj strav od vampiri. Kad se nekoj mlogo plaši, ja mu malko prebajem. Uznem jedno perce od crnu kokošku, jednu rženu slamku i malko bosiljak. Toj držim u ruku, a taj čovek što ga strav, on se krsti a ja bajem: "Otud ide crna kvačka, vodi crni piliki, dovede gi na crno bunjište, tuj čeprljaše i raščeprljaše, s kljunice iskljucaše, i raznesoše i odletoše."
 
Odgovor na temu

nemnesic
nemnesic
Software Developer
Vranje Florida

Član broj: 44355
Poruke: 802
*.ga.at.cox.net.



+64 Profil

icon Re: e-prodavnica sa mogućnošću registrovanja prodavaca10.10.2012. u 21:08 - pre 140 meseci
@mokelet nema na cemu,.

ovo sto trazis i sto smo privremeno nasli da resimo je obicno "Enterprise Level" i ovi naplacuju brdo para za tako nesto. Lepo bi bilo da neko odradi neki Open Source za multi vendor e-commerce solution.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: e-prodavnica sa mogućnošću registrovanja prodavaca

[ Pregleda: 1823 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.