Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa povezivanjem HTC Wildfire i RACUNARA

[es] :: Smartphone :: Android :: Problem sa povezivanjem HTC Wildfire i RACUNARA

[ Pregleda: 1412 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Jovana_87_Bg
Jovana Nikolic
Student

Član broj: 295039
Poruke: 53
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Problem sa povezivanjem HTC Wildfire i RACUNARA08.09.2012. u 22:30 - pre 141 meseci
Do skoro je sve bilo u najboljem redu. Pre dva dana sam htela da prebacim neke slike iz telefona u racunar. Povezala sam ga USB kablom, kao sto i obicno radim i kada sam usla u telefon na kartici sam mogla da vidim samo nekoliko nevaznih foldera. Folder sa slikama, muzikom, video se uopste ne vide na kartici. Probala sam i na drugom racunaru ali ista stvar. NE znam u cemu je problem, da li postoji mogucnost da neki virus pravi problem i krije foldere? Mada telefon sa skenirala sa AVG-om i nista ne pokazuje...
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6610
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+536 Profil

icon Re: Problem sa povezivanjem HTC Wildfire i RACUNARA08.09.2012. u 23:08 - pre 141 meseci
Probaj aplikaciju AirDroid. Mnogo je udobnije kopirati sadržaje (mada je malo sporije nego preko USB). Poteraš aplikaciju na telefonu a na računaru u browseru otvoriš http://web.airdroid.com/ uperiš kameru da se autorizuje i to je to. Kopiraš slike bez ikakvih dravera na bilo kom računaru koji je u istoj mreži kao telefon.
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Android :: Problem sa povezivanjem HTC Wildfire i RACUNARA

[ Pregleda: 1412 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.