Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ko je kriv u udesu

elitemadzone.org :: AutoZone :: ko je kriv u udesu
(Zaključana tema (lock), by bakara)
Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 10296 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

boyan3001
BG

boyan3001
Član broj: 284396
Poruke: 424
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: rs.linkedin.com/pub/bojan..


+647 Profil

icon Re: ko je kriv u udesu18.08.2012. u 20:28 - pre 143 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:...
Ovo ti je kao neka pretnja,slobodno.Sivi motor,crna DENISE jakna sa protektorima,u rukavu teleskop,a inace ces me prepoznati sa palicom zakacenom na koferu motora.

Sta si ti neki astronom? Poducavas ljude kako da vide zvezde?
Gde ja zivim.
Realno...
 
0

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: ko je kriv u udesu18.08.2012. u 20:32 - pre 143 meseci
Obilazenje je dozvoljeno cak i preko pune linije ukoliko ne ugrozavas ostale ucesnike u saobracaju. Nadam se da ne moram da objasnjavam sta znaci obilazenje(ne preticanje).

@lavlja_jazbina

I sta kazes denise jakna?
 
0

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: ko je kriv u udesu18.08.2012. u 20:33 - pre 143 meseci
Citat:
etjen: daj čoveče što se bahatiš nad kalimerom?(ti baš znaš šta su njegovoj ženi prepisali doktori)

Vožnju motorom joj sigurno nijedan lekar nije prepisao. Vožnja trudnice na motoru nije samo opasna zbog nezaštićenosti u slučaju pada/udarca, već sam položaj sedenja i izražene vibracije mogu da stvore komplikacije kod ploda, a u nekim slučajevima i pobačaj. Lekari savetuju trudnice da izbegavaju relativno benignu stvar kao što je penjanje uz stepenice, a kamoli vožnju motorom.

Citat:
etjen
Nemoj me razumeti pogrešno, nemam ja ništa protiv tebe ali su tvoji stavovi toliko ultra isključivi da to prelazi u bezobrazluk. U gomili situacija si u pravu ali ti to ne daje za pravo da maltretiraš postovima druge koji su pitali za savet.

Generalno ne volim ljude koji odbijaju da prihvate odgovornost za nešto što su uradili. Ok, napravio si saobraćajni prekršaj, svi ih pravimo, ali ako te uhvati policija ili se nešto desi, ponašaj se kao čovek - prihvati odgovornost i snosi posledice (kaznu).

Dotični ovde nije došao po savet u želji da sazna nešto novo, već da vidi kako da izbegne odgovornost za ono što je uradio.
 
+3

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: ko je kriv u udesu18.08.2012. u 21:06 - pre 143 meseci

Nije pazio ni kalimero a ni vozac.To sto je vozac automobila otisao govori da ga i nije briga sta se dogodilo,to ce uraditi mozda i na drugom mestu.
To vec rade i pesacima koji cekaju nocni autobus na stajalistu predvidjenom za to,pa izgube glavu.
Naravno,ni za GOATa nemam nista protiv, samo sam izvukao iz konteksta nesto sto je rekao,pa osuo paljbu,ljutio se on ili ne.

[Ovu poruku je menjao bakara dana 18.08.2012. u 23:57 GMT+1]
 
0

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: ko je kriv u udesu18.08.2012. u 21:12 - pre 143 meseci
@jazbina

dainese ne denise.

Provlacenje izmedju automobila(tzv. filtering) je legalno u UK i u mnogim evropskim drzavama. Cak nekad ima i posebna zaustavna traka na semaforima za motore/bicikle. To sto smo mi po svemu zaostali pa i u broju dvotockasa, to je drugi problem. Cuj 'motociklisti iskoriscavaju svoje gabarite'. Sta drugo na to reci nego

 
0

elitemadzone.org :: AutoZone :: ko je kriv u udesu
(Zaključana tema (lock), by bakara)
Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 10296 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.