Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Joomla problem oko postavljanja templejta

[es] :: PHP :: PHP za početnike :: Joomla problem oko postavljanja templejta

[ Pregleda: 1431 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dragannox
Dragan Zukic
student.org.rs
sremska mitrovica

Član broj: 195624
Poruke: 12



Profil

icon Joomla problem oko postavljanja templejta03.08.2012. u 09:04 - pre 142 meseci
Pozdrav

Pocetnik sam za web dizajn..znam html i css solidno i ponesto php-a...krenuo sam da da ucim joomlu...problem mi se javlja kada instaliram novi templejt..kad stavim da mi taj templejt bude defoltni..i odem da vidim svoju stranicu..izbacuje mi mnogo erora..u nekim php fajlovima...na liniji toj i toj..nepostojeca varijabla itd...onako vidi se tema u pozadini ali pronadje jedno 5-6 erora...radim na joomli 1.5.26..naravno sve radim na localhost uz pomoc wamp servera....probao sam jedno 10 tema za joomlu 1.5 i nece ni jedna...one 3 defoltne teme rade..svaka pomoc je dobrodosla HVALA
 
Odgovor na temu

mikaso
Miroslav Stević
Normasoft d.o.o.
Beograd

Član broj: 25773
Poruke: 116
*.mediaworksit.net.

Sajt: www.normasoft.rs


+1 Profil

icon Re: Joomla problem oko postavljanja templejta03.08.2012. u 19:36 - pre 142 meseci
Kako instaliraš templejte? Kroz instaler ili samo kopiraš otpakovan fajl? Proveri dozvole nad folderom templejta koji pravi problem.
 
Odgovor na temu

dragannox
Dragan Zukic
student.org.rs
sremska mitrovica

Član broj: 195624
Poruke: 12



Profil

icon Re: Joomla problem oko postavljanja templejta03.08.2012. u 20:27 - pre 142 meseci
preko "instal"...danas sam unistalirao wamp i ponovo instalirao joomlu...i nasao sam neki drugi templejt i sad je sve radilo...(a prethodnih 10 nije radilo, ne znam sta se desava).da li ima veze koje mi kvacice stoje kod php fajlova u wampu..vidim da nisu svuda kvacice
 
Odgovor na temu

Pocev-od-mene
Armin Ahmetovic
Administrator, VGT Osiguranje.
zenica

Član broj: 98314
Poruke: 62
109.237.39.*

Sajt: www.nimra.pro


+1 Profil

icon Re: Joomla problem oko postavljanja templejta05.08.2012. u 00:51 - pre 142 meseci
Nemam iskustva sa wampom ali pogledaj "user" permissions na bazi ili ovamo ako ima negdje.

drugo izbriši wamp, a instaliraj Xampp i FilleZilla ftp server bit će ti jednostavnije.

I pokušaj desni klik na xamp ili wamp zavisi properties, shortcut, advanced i run as admin.
 
Odgovor na temu

dragannox
Dragan Zukic
student.org.rs
sremska mitrovica

Član broj: 195624
Poruke: 12



Profil

icon Re: Joomla problem oko postavljanja templejta07.08.2012. u 13:32 - pre 142 meseci
Hvala..proradilo
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: PHP za početnike :: Joomla problem oko postavljanja templejta

[ Pregleda: 1431 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.