Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

karta pica i jelovnik u Corel-u - priprema za stampu

[es] :: Grafički dizajn :: karta pica i jelovnik u Corel-u - priprema za stampu

[ Pregleda: 3386 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Obby
referent spedicije
Pro Team
Valjevo

Član broj: 26786
Poruke: 189
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+73 Profil

icon karta pica i jelovnik u Corel-u - priprema za stampu30.07.2012. u 13:26 - pre 142 meseci
Treba da uradim bratu za njegov restoran dizajn jelovnika i kartu pica. Posto je u pitanju jako mali tiraz (svega 5-6 komada koji ce stajati na svakom stolu zaglavljeni u onaj plasticni drzac) ne isplati mi se da to nosim u stampariju vec hocemo da pripremljeni dizajn odnesem u kopirnicu i uradim obicnu kolor laser stampu. To je vise nego dovoljno za nase potrebe.

E sad, zamisljeno je da to bude dimenzija 20x20cm sa savijanjem po sredini. Na unutrasnjoj levoj strani treba da bude spisak jela, na desnoj spisak pica a na spoljasnjoj strani treba da stoji veliki logo, adresa, telefon, bla, bla, bla...

Kako da podesim radni list i kako da centriram crtez da kad ga odnesem na stampu to izadje sve lepo namesteno i potrefljeno Da li mi savetujete da uzmem neki template ili da na obicnom A4 formatu postavim kvadrat 20x20 pa na jednom listu da radim dizajn unutrasnje strane a na drugom dizajn spoljne?

Nadam se da sam bio jasan sta mi treba.

Hvala na svakoj pomoci.
The Force is getting stronger every day! Feel it!
 
Odgovor na temu

dswalk
Banjaluka

Član broj: 128200
Poruke: 188
*.teol.net.

Sajt: www.elitesecurity.org


+9 Profil

icon Re: karta pica i jelovnik u Corel-u - priprema za stampu31.07.2012. u 12:52 - pre 142 meseci
Moj prijedlog je da sve radiš na A4, jednu stranu na jednom a drugu na drugom listu.
Stavi kao što si rekao 20x20 cm i to je to. Do štamparije je kako će ti odštampati a
da se poklapaju stranice. Ti ionako ne možeš znati kako će oni to štampati ... Zato
ne primiči tekst ivicama više od 5 mm.
Pozdrav.
ds
 
Odgovor na temu

[es] :: Grafički dizajn :: karta pica i jelovnik u Corel-u - priprema za stampu

[ Pregleda: 3386 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.