Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Canon XM2 kamera interesantan problem..

[es] :: Digitalne kamere :: Canon XM2 kamera interesantan problem..

[ Pregleda: 1433 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kidloco

Član broj: 96290
Poruke: 221
*.PPPoE-1447.sa.bih.net.ba.



+6 Profil

icon Canon XM2 kamera interesantan problem..21.07.2012. u 21:51 - pre 142 meseci
Pozdrav ekipi sa foruma...
Imam jedan interesantan problem sa svojom xm2 canon kamerom, problem je taj da prilikom snimanja kamera radi uredno bez pokazivanja ikakvih greški, ali kad pustim snimak 10 minuta je ok pa 15-20 minuta je snimak
jako loš pojavlju je kockice prekidi slike i zvuka kojekakvi vertikalni valovi ali uvek i uvek se kreću sa desna u levo, pa onda kamera nadođe i ponovo snima sve uredno... i tako nekad snimi čitavu kasetu dobro a nekad zabrlja više od pola kasete .. što je najgore to se u samom snimanju ništa ne primeti znači na display-u sve ok a nema ni blokiranja rada kamere ...
Da navedem da nije bitno dali je kasetica nova ili sa snimkom pre (mada isključivo koristim nove kasetice obračam pažnju kad ih kupujem znači dali je kasetica bila izlagana večim temperaturama.suncu itd... uvjek kupujem uredne kasete pa ih i premotam napred nazad a nekad i nepremotam ali uglavnom isto bude, kasete večinom koristim panasonik ali sam radio i sa drugim kasetama od drugih proizvođača i opet isto...
Šta da radim pokušao sam sa čiščenjem glave extra skupim i kvalitetnim kasetama za to namjenjenim al opet isto,,,,
I da kad pogledam vrpcu kasete tamo gdje je snimak loš vidim da je izgrebana tj neke okomite linije na tom delu gde je loše ... više nesmijem ništa da snimam jer se boljim da rizikujem snimati nekome svadbu sa takvom
kamerom.... svaki savet dobro došao.....
 
Odgovor na temu

deks007

Član broj: 49277
Poruke: 1360



+42 Profil

icon Re: Canon XM2 kamera interesantan problem..26.07.2012. u 15:14 - pre 142 meseci
Pa cim si i sam uocio neka ostecenja na traci mozda je najpametnije odneti je u servis . Pozdrav !
Zene cesto pitaju dali su inteligentni muskarci bolji muzevi . Inteligentni muskarci se uopste nezene !
http://www.youtube.com/watch?v=3n1HbrYNq30
 
Odgovor na temu

kidloco

Član broj: 96290
Poruke: 221
*.PPPoE-7953.sa.bih.net.ba.



+6 Profil

icon Re: Canon XM2 kamera interesantan problem..26.07.2012. u 20:57 - pre 142 meseci
može li na pm ili javno svejedno mi je preporuka za canon servis u BG ili ???.. gledao sam na forumima da hvale servis iz BG al za sony camerere ne nađoh ništa konkretno za canon....
 
Odgovor na temu

kidloco

Član broj: 96290
Poruke: 221
89.146.168.*



+6 Profil

icon Re: Canon XM2 kamera interesantan problem..27.07.2012. u 23:26 - pre 142 meseci
Želio bi da se zahvalim kolegi @deks007 na nesebičnoj pomoći u rešavanju mog problema .... Hvala & keep on....
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalne kamere :: Canon XM2 kamera interesantan problem..

[ Pregleda: 1433 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.