Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Postavljenje Adria Route mape na SD karticu?

[es] :: GPS :: Postavljenje Adria Route mape na SD karticu?

[ Pregleda: 2418 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

psihomehanicar
Aleksandar Petrović
Beograd

Član broj: 274051
Poruke: 40
109.175.28.*



+3 Profil

icon Postavljenje Adria Route mape na SD karticu?09.07.2012. u 13:24 - pre 143 meseci
Pozdrav

Prošle godine sam dobio nov Garmin Nuvi 2460 iz Austrije i dobro me za sada služi, međutim mape Balkanskih zemalja su jako siromašno urađene a za 10-tak dana bih
trebao da idem u Crnu Goru i treba mi navigacija, Garmin podržava SD kartu pa razmišljem da ubacim na nju Adria Route mapu, mnogi je hvale, pošto mi je ovo prvi put da
ovo radim volio bih da se malo posavjetejem s vama.Karticu još nisam kupio pa bih volio da mi vi kažete kakvu mi preporučujete, koju marku i koliko GB da ima?Takođe me zanima koju bih verziju AdriaR trebao ubacim, i da li možda negdje postoji uputstvo za to, na svom laptopu imam neki čitač kartica ali ga nikada nisam koristio tako da ću ga pokušati iskoristiti da ne kupujem i posebno čitač kartica, ako ne uspije onda mi ne preostaje ništa drugo nego da i njega kupim.Pored ovih mojih pitanja slobodno napišite i neke svoje savjete iz ličnog iskustva, bio bih vam veoma zahvalan!

Hvala unaprijed!
 
Odgovor na temu

psihomehanicar
Aleksandar Petrović
Beograd

Član broj: 274051
Poruke: 40
*.teol.net.



+3 Profil

icon Re: Postavljenje Adria Route mape na SD karticu?10.07.2012. u 14:02 - pre 143 meseci
Da li mi može neko pomoći, vaša pomoć mi je zaista neophodna a mislim da su i pitanja na mijestu, niko do sada nije ništa napisao?
 
Odgovor na temu

raikkonen

Član broj: 93339
Poruke: 241
*.adsl.verat.net.



+8 Profil

icon Re: Postavljenje Adria Route mape na SD karticu?10.07.2012. u 15:46 - pre 143 meseci
Aktuelne verzije mapa za nas region su City Navigator Europe 2013.10, Adria Route 4.0 i nasa SCG Route 2.60. Imam na uredjaju SanDisk SDHC karticu od 4GB pa je preporucujem i tebi. Mapu na SD karticu mozes citacem kartice da prebacis. Treba da bude u folderu Garmin i obicno ima ime gmapsupp.img.
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Postavljenje Adria Route mape na SD karticu?10.07.2012. u 17:23 - pre 143 meseci
Kada kupis mapu na kartici samo je ubodes u uredjaj, ukljucis ga i mapa je tu. Nema nikakvih komplikacija.
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: Postavljenje Adria Route mape na SD karticu?

[ Pregleda: 2418 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.