Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novi Centos server i ne rade mi wordpress pluginovi

[es] :: Linux/UNIX serveri i servisi :: Novi Centos server i ne rade mi wordpress pluginovi

[ Pregleda: 1194 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vujo91
Indjija

Član broj: 87932
Poruke: 48
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.Dodirnime.com


Profil

icon Novi Centos server i ne rade mi wordpress pluginovi07.06.2012. u 12:22 - pre 143 meseci
Pozdrav svima... izvinjavam se ako je tema na pogresnom mestu, ali nisam bio siguran gde da je postavim...

Ovako, imam poodavno dedicated server na iWeb-u hosting kompaniji, a neki dan sam uzeo jos jedan... i kad sam prebacio moj web sajt na njega shvatio sam da neki od wordpress pluginova ne rade...dok na onom prvom serveru funkcionisu besprekorno!

To su plaginovi, recimo, koji parsiraju Google posete na sajtu te mi govore sta su korisnici trazili... imam 4 takva plugina od kojih su dva placena... i nijedan ne radi!

iste plaginove imam na mnogo drugih sajtova koji su na razlicitim serverima,.. i svugde rade besprekorno!

Recimo plugin searchterms-tagging-2

Kapiram da je negde u PHP podesavanjima problem ili u apachu... nemam pojma....

u svakom slucaju... neka zackoljica postoji!



Hvala svima koji mi pomognu
 
Odgovor na temu

vladared
Vladimir Crveni
Sistem Administrator
Novi Sad

Moderator
Član broj: 50291
Poruke: 1026
*.mynsn.net.

Sajt: www.itpoint.rs


+394 Profil

icon Re: Novi Centos server i ne rade mi wordpress pluginovi08.06.2012. u 04:15 - pre 143 meseci
Najvervatnije je problem na relaciji verzija php-a i verzija php-a za koju je plug-in pisan, odnosno i varijanti 2 ako plugin koristi zend optimizer ili nešto slično i tu može nastati problem pošto isti ne radi na php 5.3.*. Vidi koja ti je verzija php-a instalirana, pogledaj requirements za isti. Gotovo uvek savetujem da se kontaktira podrška onoga od koga su kupljeni pluginovi, pošto veoma često oni sami imaju već napravljeno neko rešenje, pošto gotovo sigurno nisi prvi sa tim problemom.
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux/UNIX serveri i servisi :: Novi Centos server i ne rade mi wordpress pluginovi

[ Pregleda: 1194 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.