Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Selektor reprezentacije hora Srbije

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Selektor reprezentacije hora Srbije

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 70525 | Odgovora: 431 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

osvetakana

Član broj: 300380
Poruke: 75
*.eu.



+95 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije30.05.2012. u 08:03 - pre 145 meseci
Citat:
↑Jovan 1988
Ne razumem zasto bismo se ugledavali na Spance?

Malo sam pretražio podatke vezane za himnu Španije. Zaista su izbacili tekst. Ranije je bio tekst koji počinje otprilike sa "živela Španija". Očigledno su ljudi primetili problem koji je sada izbio na videlo u Srbiji. Ne treba otkrivati toplu vodu već primeniti poznata rešenja. Srbija nije toliko moćna da bi mogla da natera milione svojih gradjana da pevaju nešto što ne odgovara njihovim ubedjenjima.


Citat:
↑Jovan 1988
mozemo i na severno koreance

E našao si na koga se ugledati. Možda da se napravi i par atomskih, čisto da se tera inat "trulom zapadu"?


Citat:
↑Jovan 1988
Ja sam mislio da onaj ko zavrsi u reprezentaciji je srecan jer moze da igra za svoju zemlju

Dobro si napisao "zemlju". Ko god ne oseća da je u pitanju njegova "zemlja" nije obavezan. Država je nešto drugo. Tu je obavezan zakonom te države.


Citat:
↑Jovan 1988
ti treneru to sto sam potpisao sa tim,mozes da obrises d00pe.

Upravo tako jer je u pitanju mobing i diskriminacija na verskoj i nacionalnoj osnovi.


Citat:
↑Jbyn4e
da sam prihvatio dogovor koji sam potpisao
...
nije pitanje da li Ljajic hoce ili nece da peva himnu, vec da li je ili nije prekrsio dogovor koji je potpisao

Svaki ugovor o radu je ništavan ako je u suprotnosti sa zakonom. Možeš takve ugovore potpisivati do mile volje a ipak ne biti obavezan prema njima. Dakle, Ljajić nije prekršio nikakav "dogovor". Zamisli da se "dogovorom" obaveže da pljačka poštare po ulicama, da li bi bio obavezan "prema dogovoru"?


Citat:
↕Problem je sto ti to vidis kao versku pesmu, a ja kao pesmu koja je obelezje drzave u kojoj zivim.

De, dobro, ti slobodno pevaj ali ne možeš nikoga naterati da peva s tobom. Ustaše su takodje pevale svoje pesme pa ne znam da li bi neki Srbin pevao sa njima. Da li bi ti?


Citat:
↑fanfon
To nije srbijanska vec srpska himna. Himna svih gradjana Srbije.

Ako je "srpska" onda nije "svih gradjana Srbije" jer su gradjani Srbije i Turci, Madjari, itd.


I umesto da položi račun zašto je izgubio utakmicu na svom debiju, dasa je počeo da proganja neistomišljenike. Ima li on kakvog prečeg posla osim da gleda da li neko zeva za vreme intoniranja himne? Ja bih očekivao da razmišlja o pametnijim stvarima, fudbalskoj igri, odbrani, napadu itd. A da malo promisli shvatio bi da je lucidan fudbaler dobar fudbaler. Takvi (lucidni) fudbaleri nisu jad i beda poslušnosti. Ovako u reprezentaciji će mu biti samo puki poslušnici. Dokle takvi mogu dogurati ne bih da trošim vreme.

No, jedno je sigurno, umesto reprezentacije Srbije dasa je na najboljem putu da napravi srpsku reprezentaciju.


Dok je igrao cenio sam ga kao fudbalera. Ali posle gluposti da ga cenim kao čoveka... Pfff.
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.client.mmnetkds.com.



+363 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije30.05.2012. u 08:26 - pre 145 meseci
U ovom slucaju kod izraza "srpska himna" misli se na drzavu, tj. sve njene stanovnike(gradjane) jer himna je u jednoj drzavi samo jedna. Isto kao i grcka, francuska, madjarska. Naravno da svi stanovnici tih drzava nisu poreklom Srbi, Grci, Francuzi, Madjari, ali imaju njihovo drzavljanstvo. Kad si ti cuo da neko kaze japanska himna i da kaze da se odnosi samo na etnicke Japance, a ne i na ostale stanovnike Japana koji imaju drzavljanstvo, a nisu poreklom Japanci?

Sto se tice same taktike, mislim da treba cvrsta ruka i da igrace treba cvrsto da zauzda da ga slusaju jer je samo jedan dovoljan da upropasti ceo koncept zbog svoje sebicnosti sto se cesto moze videti na utakmicama. A vecina mladjih je cesto sklona ispadima. Disciplina je bitan preduslov dobrog rezultata.
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije30.05.2012. u 09:10 - pre 145 meseci
Evo jedno zanimljivio razmisljanje na ovu temu. Ko shvati shvati, ko ne shvati taj ni nece... Vrlo lepo objasnjenje zasto je Mihajloviceva odluka idiotska sve i da ima puno pravo da je napravi.


O nerazumevanju…




Citat:
Ivan Dimkovic: @mmix,
Paaa, da li je neka stvar verska diskriminacija ili ne je stvar za sudove (nacionalne, pa ako oni omanu postoji i medjunarodni) a ne za novine ili za forume.


Da je ovo normalna zemlja u kojoj manjina moze da potrazi sudsku zastitu tvoj post bi bio sasvim prihvatljiv i ja cak ne bi ni rec rekao na ovu temu i pustio bih da sud resi taj problem. Ali u drzavi u kojoj je kriterijum sudstva partijska pripadnost a partije manje ili vise nacionalisticke takav predlog je u rangu sa "jedite kolace". Dodatno zakomplikovano celom politickom situacijom u Sandzaku i cinjenicom da doticni ima vece sanse da sudskim putem dobije kasikaru u dvoriste nego pravdu.

Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.hsi.kabelbw.de.



+7177 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije30.05.2012. u 10:13 - pre 145 meseci
@mmix, kao sto rekoh, postoji i medjunarodna instanca ciju nadleznost Srbija prihvata.

Jeste, takav proces traje godinama posto je neophodno da se iscrpe sve mogucnosti na nacionalnom nivou, ali taj put jeste jedini normalan nacin da se ovakve stvari resavaju - sve ostalo vodi u prepucavanje i kavgu.

Sto se himni i Spanaca tice i koga treba "kopirati" sve je to relativna stvar - ali ono sto jeste evidentno je da je Spanija i dalje u jednom komadu, pa sad mozda su idioti ali su ocigledno i dalje u stanju da svoju kucu drze u redu a ne u haosu.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije30.05.2012. u 10:14 - pre 145 meseci
Ne znam o kakvoj pravnoj diskriminaciji pricate? Himna mozda jeste diskriminatorna al' ona je ofisijalna himna Republike Srbije i zahtjev selektora da igraci pjevaju tu himnu prije pocetka utakmice ne moze biti diskriminacija(bez obzira koliko takav zahtjev bio pametan ili glup).

I gotovo sve zapadnoevropske drzave imaju na neki nacin diskriminatorne himne, Ameri takodje, pa nesto ne vjerujem da bi se neko imao za sta pravno uhvatiti kada bi bio odstranjen iz nacionalnog tima zbog nepjevanja nacionalne himne.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije30.05.2012. u 10:20 - pre 145 meseci
"Situacija" u Sandzaku se moze svesti na cinjenicu da su mracnih 90-tih, obicni sljakeri, ko je radio(a svi su radili ko je hteo), mogao je da dobaci od 1000 do 2000 maraka, a sada sastavljaju kraj sa krajem.

Ja ne vidim sta sa tim ima Sinisha, neka pitaju Sulju, Rasima ili onog Muftiju gde su pare, tj. sta se desilo.

Sa druge strane, u firmi, pred svakim slobodnim covekom je izbor da ne potpise ugovor u koliko mu se ne svidja logo firme, cinjenica da ce morati da nosi firminu majcu tokom radnog vremena, ne mirise menadzera ili direktora....
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije30.05.2012. u 10:32 - pre 145 meseci
Wow, bravo, upravo si resio problem Sandzaka, svaka cast. Samo da glupe Sandzaklije jos provale mudrost tvojih reci i pognu glave i malo cute i problema kao da nema...

Drugo, psoao u firmi mzoes da trampis za drugi posa u drugoj firmi, igranje za reprezentaciju je "ograniceni resurs", takoda ti poredjenje nije na mestu
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije30.05.2012. u 10:37 - pre 145 meseci
^ @mmx:
Dobro genije, to i nisu moje reci vec prijatelja iz Npazara.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.hsi.kabelbw.de.



+7177 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije30.05.2012. u 11:01 - pre 145 meseci
Citat:
dejanet
Sa druge strane, u firmi, pred svakim slobodnim covekom je izbor da ne potpise ugovor u koliko mu se ne svidja logo firme, cinjenica da ce morati da nosi firminu majcu tokom radnog vremena, ne mirise menadzera ili direktora....


To je tako funkcionisalo u mancesterskom kapitalizmu pre 200 godina - i danas u zemljama gde je feudalizam i dalje na snazi.

Danas, medjutim, bar na ovom kontinentu postoje jos neke sitnice, kao sto su recimo zakon (ne samo lokalni vec i medjunarodni) i sl... pa postoji mogucnost da poslodavca pa i drzavu tuzis ako smatras da krsi neki zakon, sto uopste nije redak slucaj.

Uopste ne aludiram da je u ovom konkretnom slucaju u pitanju krsenje nekih zakona (pojma nemam niti imam strucnosti da mogu da tvrdim nesto sa sigurnoscu, niti me interesuje preterano - u svakom slucaju ne vidim razlog da se oko toga pravi nekakav flame kada postoje daleko adekvatniji nacini za resavanje takvih konflikata) vec samo u principu ne svodi se sve na "ako ti se ne svidja, mozes da..." posto smo kao civilizacija ipak malo uznapredovali od tog stadijuma.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Marko83
bez

Član broj: 264513
Poruke: 122



+767 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije30.05.2012. u 11:24 - pre 145 meseci
za @mmix:
"Ministar rada i socijalne politike Rasim Ljajić izjavio je da je fudbaler Adem Ljajić pogrešio zbog toga što nije želeo da peva himnu pred meč sa Španijom."
"Jasno je da mora da poštuje pravila koja je potpisao i državu u kojoj živi"

izvor


Zato što, kada uporediš VW i BMW koji koštaju isto, shvatićeš da za svaki taj evro koji čini cenu ta dva auta, kod VW dobijaš više nego kod BMW-a. Isto važi i MB.
 
Odgovor na temu

osvetakana

Član broj: 300380
Poruke: 75
*.eu.



+95 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije30.05.2012. u 11:37 - pre 145 meseci
Pozivanje na medjunarodne obaveze države koja ne poštuje nikakve obaveze je u najmanju ruku smešno. Da bi se "stiglo" do Strazbura potrebno je bar 10-tak godina lomatanja po katakombama tobož reformisanog pravosudja u kome se reforma sastoji samo u dodeljivanju novih brojeva starim predmetima. Sve ostalo je isto "samo njega nema". U tom decenijskom lomatanju velika je verovatnoća da žrtva poklekne u nekoj fazi.

Zato je od suštinskog značaja da većina reaguje na ovakve slučajeve i da natera odgovorne da funkcionišu u skladu sa svojim ovlašćenjima.

Da je Srbija pravna država (a nije već je samo zemlja) u roku od odmah nakon izbijanja skandala, reagovao bi javni tužioc i ispitao da li u ovom slučaju ima elemenata diskriminacije i/ili mobinga. Tada bi ovakve dase imale na sudu priliku da obrazlože svoje javno nacinoalističko-diskriminatorsko ponašanje. Iz činjenice da državni organi ne reaguju (a i nisu državni već partijski) dasi-diskriminatoru se daje za pravo a time i doliva ulje na vatru ionako već uzavrelih regiona naseljenih pretežno nacionalnim manjinama.

Zato ne treba da se čude ako se u vrlo doglednoj budućnosti ne otcepi neko novo Kosove, sa ili bez bombardovanja.
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.static.sbb.rs.



+395 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije30.05.2012. u 11:37 - pre 145 meseci
Sve vam je ovo posledica "mrtvog slova na papiru" koji vazi u ovoj zemlji u svim sferama i zakonima vec dugi niz godina,
pa se fuzbaler malo zaneo i ako je bio svestan toga i pre da ce moci da mu se progleda kroz prste
i da nece bas svi morati da se drze ugovora ko pijan plota .

Tako da , cenim i postujem njegovu odluku i da ne peva i da se ne identifikuje sa himnom, ali trebao je da o tome ranije misli
i ne potpise ugovor ako mu se ne svidja i da ne priredjuje sad ovu farsu.


Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije30.05.2012. u 11:42 - pre 145 meseci
Citat:
osvetakana: Pozivanje na medjunarodne obaveze države koja ne poštuje nikakve obaveze je u najmanju ruku smešno. Da bi se "stiglo" do Strazbura potrebno je bar 10-tak godina lomatanja po katakombama tobož reformisanog pravosudja u kome se reforma sastoji samo u dodeljivanju novih brojeva starim predmetima. Sve ostalo je isto "samo njega nema". U tom decenijskom lomatanju velika je verovatnoća da žrtva poklekne u nekoj fazi.

Zato je od suštinskog značaja da većina reaguje na ovakve slučajeve i da natera odgovorne da funkcionišu u skladu sa svojim ovlašćenjima.

Da je Srbija pravna država (a nije već je samo zemlja) u roku od odmah nakon izbijanja skandala, reagovao bi javni tužioc i ispitao da li u ovom slučaju ima elemenata diskriminacije i/ili mobinga. Tada bi ovakve dase imale na sudu priliku da obrazlože svoje javno nacinoalističko-diskriminatorsko ponašanje. Iz činjenice da državni organi ne reaguju (a i nisu državni već partijski) dasi-diskriminatoru se daje za pravo a time i doliva ulje na vatru ionako već uzavrelih regiona naseljenih pretežno nacionalnim manjinama.

Zato ne treba da se čude ako se u vrlo doglednoj budućnosti ne otcepi neko novo Kosove, sa ili bez bombardovanja.

Ahahaha, "skandal", "pravna drzava", "nacionalisticko-diskriminatorsko", "Kosove", "javni tuzioc", "Strazbur"...

Sad tek shvatam da si ti zaista iz Vukojebine, ;)
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.3gnet.mts.telekom.rs.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije30.05.2012. u 11:43 - pre 145 meseci
Ljajićev otac: Izvinjavam se svima
"Pitao sam ga: ”Sine, jel znaš da je pevaš”, na šta je on odgovorio da je problem što ne zna reči. Rekao sam mu, ako ne znaš reči, pokušaj da se nekako izvučeš iz ove situacije dok ne naučiš. Sagni glavu da se ne vidi da li pevaš."

Rasim Ljajić: Adem je pogrešio

 
Odgovor na temu

Marko83
bez

Član broj: 264513
Poruke: 122



+767 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije30.05.2012. u 11:48 - pre 145 meseci
Citat:
vilil1: Ahahaha, "skandal", "pravna drzava", "nacionalisticko-diskriminatorsko", "Kosove", "javni tuzioc", "Strazbur"...
Sad tek shvatam da si ti zaista iz Vukojebine,


Cisto za informisanost korisnik @osvetakana je nekadasnji @kandorus


Zato što, kada uporediš VW i BMW koji koštaju isto, shvatićeš da za svaki taj evro koji čini cenu ta dva auta, kod VW dobijaš više nego kod BMW-a. Isto važi i MB.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.hsi.kabelbw.de.



+7177 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije30.05.2012. u 11:50 - pre 145 meseci
Citat:
osvetakana
Zato je od suštinskog značaja da većina reaguje na ovakve slučajeve i da natera odgovorne da funkcionišu u skladu sa svojim ovlašćenjima.


Prilicno sam siguran da "vecina" smatra da nije doslo do krsenja bilo cega u ovom slucaju.

Prema tome, doticnom ostaje samo varijanta sa sudovima (lokalnim i medjunarodnim ako je potrebno). Ta varijanta bar ima teorijsku sansu da uspe ukoliko postoje osnove za tvrdnju o diskriminaciji za razliku od "popularne" koja je besmislena u regionu koji je jos i dalje ima odredjen stepen etnickih/nacionalistickih tenzija koje de-facto sprecavaju neko racionalno resavanje medju-etnickih trvenja.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije30.05.2012. u 11:56 - pre 145 meseci
Citat:
X FilesLjajićev otac: Izvinjavam se svima
"Pitao sam ga: ”Sine, jel znaš da je pevaš”, na šta je on odgovorio da je problem što ne zna reči. Rekao sam mu, ako ne znaš reči, pokušaj da se nekako izvučeš iz ove situacije dok ne naučiš. Sagni glavu da se ne vidi da li pevaš."

Rasim Ljajić: Adem je pogrešio

Ja mislim da si zakasnio ;) Ta tema je juce apsolvirana. Sinoc - nocas, je tema bila sama himna, te ovakva, te onakva...a danas je tema Sandzak. :D Sta li je sledece sto bi moglo da se iskoristi za pljuckanje Srbije?

Sto se kaze, "rdjavom ..... i dlake..."

Citat:
Marko83: Cisto za informisanost korisnik @osvetakana je nekadasnji @kandorus :-)

Ne znam zasto nisam iznenadjen. :D
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.3gnet.mts.telekom.rs.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije30.05.2012. u 12:04 - pre 145 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Prilicno sam siguran da "vecina" smatra da nije doslo do krsenja bilo cega u ovom slucaju.

Ja mislim da je SVE prekršeno (i logika i zakoni) u ovom slučaju: i izbor selektora, i selektoreva odluka da se bavi himnom pre nego fudbalom, i ljajićeva informisanost šta se od njega očekuje, i očev savet da samo sagne glavu umesto da otvara usta, i ljajićevo ponašanje u skladu s svim time, ...


Inače, voleo bih da Ljajić tuži državu i da dobije spor, da bi konačno ljudi počeli da se bave fudbalom i da se smene svi koji su sada na čelu FSS. Ti isti su svojim odlukama već uspeli da naprave štetu od 1milion €:
http://www.b92.net/sport/fudba...05&dd=25&nav_id=612818
Ponašaju se baš domaćinski.

 
Odgovor na temu

osvetakana

Član broj: 300380
Poruke: 75
*.eu.



+95 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije30.05.2012. u 12:04 - pre 145 meseci
Kakav sud, momak je uradio šta je trebalo da uradi. Njemu sud ne treba jer je materijlno potpunio nezavisan od partijske stoke. Skandal je izbio i on je moralni pobednik u ovom slučaju. Većinska javnost to mora da shvati. Iz prostog razloga jer je čekić stvarnosti tvrdji od bilo čije glave. U tom medjusobnom nadlupavanju glave i čekića pre ili kasnije pukne tikva. Ono što mene čudi je da tikve pucaju već četvrt veka ali se ne opamećuju ni za mic.
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije30.05.2012. u 12:05 - pre 145 meseci
Citat:
Ja mislim da si zakasnio ;) Ta tema je juce apsolvirana. Sinoc - nocas, je tema bila sama himna, te ovakva, te onakva...a danas je tema Sandzak. :D Sta li je sledece sto bi moglo da se iskoristi za pljuckanje Srbije?


Logika je obrnuta
Ne pljucka se Srbija vec idiotarije u njoj.
Nasuprot tome oni koji su zestoki "cuvari ponosa" je obicno gaze na najrazlicitije moguce nacine vesto se krijuci iza simbola.
Primera ima na sve strane. Ako hoces nesto da us*** dovoljno je da se javno prekrstis, poljubis zastavu i sve ce ti biti oprosteno jer si "nas", a poznato je da niko ne voli da pljuje na nase. Ta fora pali i u domovini ovog trola iznad.

[Ovu poruku je menjao HeYoo dana 30.05.2012. u 13:22 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Selektor reprezentacije hora Srbije

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 70525 | Odgovora: 431 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.