Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Video streaming hosting i neki hardver za to

[es] :: Hosting :: Video streaming hosting i neki hardver za to

[ Pregleda: 2890 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mikrotiker
Srbija

Član broj: 302327
Poruke: 4
*.mbb.telenor.rs.



Profil

icon Video streaming hosting i neki hardver za to17.05.2012. u 07:05 - pre 144 meseci
Treba mi preporuka za neki hosting za video streaming. Nije obavezno da bude besplatan, bitno je da to lepo radi.
Takodje, ako neko zna da li postoji neki uredjaj koji ce mi zameniti racunar. Zakacim kameru na njega, vezem na lan port, i teram tako..
Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

prolecedolece
Ivan Muljevski
Nis

Član broj: 300991
Poruke: 43
*.ninet.rs.

Sajt: www.ninet.rs


+5 Profil

icon Re: Video streaming hosting i neki hardver za to17.05.2012. u 13:29 - pre 144 meseci
Moras da budes precizniji oko toga sta ti treba. Mi imamo dosta iskustva sa streamingom i prenosili smo neke od najposecenijih dogadjaja na ovim prostorima.

 
Odgovor na temu

mikrotiker
Srbija

Član broj: 302327
Poruke: 4
*.mbb.telenor.rs.



Profil

icon Re: Video streaming hosting i neki hardver za to18.05.2012. u 06:50 - pre 144 meseci
Jednom ili dva puta mesecno treba da se prenosi jedan celodnevni dogadjaj. Ja stvarno nemam predstavu koliko bi to ljudi gledalo,ali ne vise od 15-20.
Ne znam sta je jos od dodatnih informacija potrebno? Ja bih zeleo i da eliminisemo i laptop iz cele price, pa sam zato i pitao da li postoji neki hardver koji ce da mi omoguci da to funkcionise. do sad su donosili laptop, pa su na njega vezilvali neku kameru, pa je on sve to streamovao, a posto su ljudi prilicno neuki, zeleo bih da t malo uprostim ako je ikako moguce.
 
Odgovor na temu

daywalkerzr
Zrenjanin

Član broj: 58284
Poruke: 291
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Video streaming hosting i neki hardver za to22.05.2012. u 07:48 - pre 144 meseci
http://www.ustream.tv

Mozes i sa telefona sa androidom.
http://www.ustream.tv/everywhere/android


 
Odgovor na temu

Monac2012
beograd,YT1GIC

Član broj: 299447
Poruke: 111
*.adsl.verat.net.



+2 Profil

icon Re: Video streaming hosting i neki hardver za to05.06.2012. u 21:26 - pre 143 meseci
ako te zanima prenosenje nekog kanala sa tv to moze sa tv kartice
sta vi mislite kako ljudi strimuju utakmice
pa sa tv kartice normalno ili sa sat risivera
znam jer sam jednom strimeru pravio sajt pa sam usput sve saznao
pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Video streaming hosting i neki hardver za to

[ Pregleda: 2890 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.