Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako povezati mixetu Behringer vmx 200 usb na pc i u virtual dj-u

[es] :: Muzička produkcija :: Kako povezati mixetu Behringer vmx 200 usb na pc i u virtual dj-u

[ Pregleda: 2878 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DjCliCk

Član broj: 282111
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Kako povezati mixetu Behringer vmx 200 usb na pc i u virtual dj-u13.04.2012. u 16:15 - pre 146 meseci
Zdravo,

Potrebna mi je pomoc oko povezivanja mixete, marke, Behringer vmx 200 usb na pc i u Virtual dj-u.
Dakle mixeta ima usb prikljucak i uz nju sam dobio usb kabal i kabal za napajanje mixera. Ja sam je povezao na usb port i instalirao Behringer asio drives, ali kad pustim neku pesmu u winap ona ide preko zvucnike koji su povezani na muzickoj kartici a u Virtual dj pesma ide preko slusalice koje su povezane na mixeti. U virtual dj-u: "config" zatim kartica "sound setup" "outputs" nece da prihvati "external mixer" vec prebacuje "single otput" i kaze "Erorr in the ASIO soud druver: Not enought channels".

I sad, dobro bi mi dosla pomoc ako se neko razume da mi objasni celokupno povezivanje i sta i kako treba.
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Moderator
Član broj: 131509
Poruke: 1237
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Kako povezati mixetu Behringer vmx 200 usb na pc i u virtual dj-u14.04.2012. u 15:00 - pre 146 meseci
Dobro došao!

'Ajde malo "prouči" ove tekstove:
http://wiki.answers.com/Q/How_...ual_dj_with_the_numark_mixdeck

http://www.youtube.com/watch?v=LHkEbZGpDsc
pa se dopišemo posle.

Pozdrav
Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

DjCliCk

Član broj: 282111
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Kako povezati mixetu Behringer vmx 200 usb na pc i u virtual dj-u14.04.2012. u 16:34 - pre 146 meseci
Hvala
A jel moram da povezem mixetu sa "rca" kablove ili je to moguce i preko usb priljucka, takodje moja verzija virtual dj je 6.0 i u njemu nema navedenih opcija kao u tekstu. . .
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Moderator
Član broj: 131509
Poruke: 1237
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Kako povezati mixetu Behringer vmx 200 usb na pc i u virtual dj-u14.04.2012. u 17:32 - pre 146 meseci
Citat:
DjCliCk:
Dakle mixeta ima usb prikljucak i uz nju sam dobio usb kabal i kabal za napajanje mixera. Ja sam je povezao na usb port i instalirao Behringer asio drives...


Koristi USB kabel, ali proveri da li PC registruje taj mixer.
Google: How to use Virtual Dj with an External Mixer

A što ne "skineš" noviju verziju DJ-a, pa onda imaš nevedene opcije podešavanja?

Google: Download Virtual DJ 6.1.2 Free

Pozdrav




[Ovu poruku je menjao Kovacevic Vladimir dana 21.04.2012. u 19:21 GMT+1]
Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: Kako povezati mixetu Behringer vmx 200 usb na pc i u virtual dj-u

[ Pregleda: 2878 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.