Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa zvukom - ima ga na mini DV kaseti, ali ne i na disku kada se skine

[es] :: Video softver :: Problem sa zvukom - ima ga na mini DV kaseti, ali ne i na disku kada se skine

[ Pregleda: 1559 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

PonyExpress
Nis

Član broj: 65121
Poruke: 168
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Problem sa zvukom - ima ga na mini DV kaseti, ali ne i na disku kada se skine07.03.2012. u 21:39 - pre 147 meseci
Imam problem sa zvukom kod prvog kadra na kasetici. Sve je u redu kada se gleda na kameri, cak se cuje i tokom prebacivanja na HDD, ali kada se pokrene sa diska onda je svih skoro sest minuta potpuno nemo.

Pokusavao sam sa svojm Sony i pozajmljenom Canon kamerom, ali bez uspeha. Probao kod sebe na desktopu i zeta na laptopu, pokusao sa Video Studio v10 i vX4, sa Movie Makerom, na XP i sedmici i uvek isti rezultat.

Sta je u pitanju i sta mogu da uradim da resim problem?

Ako je od znacaja, fajl ima 1.2 GB i skoro sest minuta. Podelio sam ga u VS X4, ali opet nije vredelo.
Computer asked me something and I said ‘Yes’ / You can’t stop an idiot from being an idiot…
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: Problem sa zvukom - ima ga na mini DV kaseti, ali ne i na disku kada se skine12.03.2012. u 02:00 - pre 147 meseci
Probaj sa nekim drugim softverom za pocetak.

I pogledaj malo recording setings da vidis da li su svi parametri validno namjesteni.
 
Odgovor na temu

PonyExpress
Nis

Član broj: 65121
Poruke: 168
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Problem sa zvukom - ima ga na mini DV kaseti, ali ne i na disku kada se skine12.03.2012. u 16:29 - pre 147 meseci
Probao.

Citat:
PonyExpress: Pokusavao sam sa svojm Sony i pozajmljenom Canon kamerom, ali bez uspeha. Probao kod sebe na desktopu i zeta na laptopu, pokusao sa Video Studio v10 i vX4, sa Movie Makerom, na XP i sedmici i uvek isti rezultat.

Computer asked me something and I said ‘Yes’ / You can’t stop an idiot from being an idiot…
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: Problem sa zvukom - ima ga na mini DV kaseti, ali ne i na disku kada se skine13.03.2012. u 03:18 - pre 147 meseci
Aj okaci screen, settings dijela nekog programa u kome si pokusavao i nije uspelo da vidimo da li je ok..

Prije toga samo se uvjeri da ti capture screen u programu na kom radis nije na pauzi jer ovo moze da bude uzrok problema.
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: Problem sa zvukom - ima ga na mini DV kaseti, ali ne i na disku kada se skine

[ Pregleda: 1559 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.